Zahtev za UNBAN - misko21

Vaš nick: misko21
Server: Global
Razlog bana: Koristenje ne dozvoljenih sredstava
Trajanje bana: MAC
Moderator koji vas je banovao: The dulix
Vreme bana: 3mjeseca
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:
Ovako, najprije vas ugodno pozdravljam, sve zajedno cijeli SC tim, u nadi da ćemo zajedno doći do nekog zaključka pišem ovaj tekst, s nadom da ćemo uspjet napravit sporazumni dogovor ma da je to teško napravit sa bilo kojim mc server timom, da ne duljim ovako…
Dobio sam ban na dan kad uopće nisam ulazio u MC, došao sam kasno navečer upalio i iznenadio se, bit ću iskren i nadam se da ćete i vi iskreno napisat vaše mišljenje o tome, ja nisam ovdje da bih vas molio za un-ban ili slično, također nisam ovdje da bi vam se ulizivao itd itd, ovdje sam da se pokušamo dogovoriti i da pokušamo razjasniti neke stvari jer osjećam veliki nesporazum, dakle dobio sam ban za korištenje nekog ghost clienta, ljudi moji, bit ću iskren, na kompu sam imao samo wurst i 3 texture uključujući x-ray za koji fkt nisam znao jel legit na serveru, ali ta textura mi je služila na drugom serveru, dakle vaš server mi se toliko svidio baš zbog toga što ima anti-cheat program, koji koliko mi se čini izvrsno radi, dakle bez obzira što sam kupio rank, to nije neka para, nego jednostavno zbog toga što me začudio tako odjednom ban, ja nisam igrač kojeg bi se trebalo banat, zaista nisam koristio nikakav client, kao sto mi je dulix naveo na discordu u msgu, molio bih Vas ako može da dogovorimo neko vrijeme da porazgovaram s vlasnikom servera o ovoj temi, jer zaista, nema boljeg servera od SCA, a možete slobodno i pitati par ljudi na serveru, ja ne znam hodat kako treba a da cheat koristim😂, da ga koristim znao bi nešta.
Hvala i nadam se nekom odgovoru i nekom unbanu :slight_smile: lp

Pozdrav misko21,
shodno tvojim postupcima i radnjama AntiCheat proverom dana 30.04.2022 u 17:48:26 utvrđeno je postojanje nedozvoljenog sredstva klase “ghost memory editor” odnosno Ghost Clienta. Datog dana, na server si ušao oko 13 sati, a činjenica koja pokazuje da si bio na serveru jeste ta što si u 17:48:37 promenio server, odnosno prebacio se na KitPvP.

[17:48:37] [BungeeCommands Pool Thread #137/INFO]: misko21 executed command: /server kitpvp

Stoga, ovaj zahtjev za unban, usljed navedenih činjenica odbijamo, a temu zaključavamo.

1 Like