Zahtev za unban Lite1337

Nick u igri:Lite1337
Server:Global
Razlog bana:Diskriminacija
Trajanje bana:Temp
IP ban:Ne
Vaša IP adresa: /
Admin koji vas je banovao:lovemaxi09
Vreme bana:3d
Zašto mislite da treba da dobijete unban:ovako stoje stvari, obavezno procitati jer vidim da me opet niko ne farma! Ako sam ja banovan na 3 dana, zasto mrwoobers nije je li? zasto je on dobio unban? meni vredja kevu u slici se jasno vidi a vi meni tako uzvracate tako sto u channel-u zahtev za unban niko ne ulazi, znaci ignorisan sam maksimalno u svakoj od soba za razgovor sa adminom, ne vidim razlog, i ja tako napravim temu juce a lovemaxi09, odgovorila si mi samo: istrpi ban.Toliko me je to iznerviralo da sam hteo da puknem jednostavno wtf, izvinjavam se gospodo ali ja sam u toj temi pisao o tome kako ga ja ne zasluzujem i sa namerom da ces gledati u slike dok citas ovo. Ja ovde u ovoj slici ne vidim nikakvu mrznju niti bilo sta lose sto se odnosi na bilo koga! Sad je kasno ako mi tek sad odgovorite u sobi za razgovor sa adminom ili u sobi za unban, jer ban istice skorije, ako svako drugi moze da razgovara sa adminom, zasto ja nemogu, to sam dokazao i licno shvatio jedno vece kad sam usao u sobu cekajuci 1h(a mozda i vise) da neko udje i da mi se javi, a posle toga moj prijatelj udje u sobu umesto mene i lovemaxi09 uleti u sobu za njim, e sad ja stvarno ne razumem zasto tako ali nema veze ne ljutim se na nikoga jednostavno trazim i molim za unban jer na ovim slikama po pravilima ja nikoga nisam vredjao niti se vidi da je ovde nekoga mrzim! ako drugi ulazeci i razgovarajuci sa adminima imaju sansu za unban!!! zahtevam i ja tu jednu sansu jednom u neko doba kad mi zatreba, trebalo mi je ali se nije ispostovalo a nije se ni ispostovalo vreme trajanja kojim sam ja banovan jer opet ponavljam svako koga sam ja prijavio je otisao u sobu za unban i dali ste mu, a oni koji nisu su jednostavno ostali banovani na 1 dan zbog treceg a mozda i cetvrtog vredjanja mene znaci da sam ja ovde mazga koja trpi svacije prijave i opomene, jedna ne postovana mazga… To bi bilo to sto se tice mene nadam se malo vecem postovanju prema meni ako udjem u sobu za zahtev za razgovor sa adminom, i ako u to ne verujem ni 10% ali ok je i ovaj put ocekujem obilniji odgovor jer prosli je bio samo: istrpi’’ a ja ne trpim ono za sta nisam kriv… i to tesko pada…!

Dobio si unban.