Zahtev za unban - CikaFaka

Vaš nick:CikaFaka
Server: Global
Razlog bana:Nedozvoljena Sredstva
Trajanje bana:MAC
Moderator koji vas je banovao:gmijo
Vreme bana: 20:50
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Znam da unmac necu dobijem, plus znam da ce odg bude “sve ti je receno ts” a sada vako volio bi da cujemo zasto sam zapravo dobio mac ban
pod 1.
“ti si palio cit u 13:40” Tada sam bio u skoli
“pre 7 dana si pokretao” Nije hteo nista da kaze u vezi toga.
Smatram ovo kao false ban jer nisam citovao kolko god me prozivali poenta sto se moderatori razlikuju, imate Samirsa, Daneta, Shape_Of_You koji su odlicni mods a imate ostale koje ni roditejlima ne veruju, nadam se da necu uvredm nekog clana serb craft tima samo tako goovorm
(TRAZM FULL ODGOVOR OD SC TEAM)

Ja mislim da on treba da dobije unmac, jer ako je pokretao pre 7 dana, zašto ga niste banovali tad?
Nisam ništa neobično video na 2v2 Turniru na SkyPvP, i ako je pokretao u 14:30,zašto ga odmah AC nije detektovao i auto ban ili neki mod da ga je banovo, sigurno ste toliko aktivni, pa da ga banujete barem posle 10 minuta

Pozdrav CikaFaka,

"Dana 26.10.2021 godine u 13:44:48 sati AntiCheat provjerom je utvrđeno da je neposredno prije ulaska na server izvršeno paljenje “Nedozvoljenog sredstva”.

Bez obzira, da li si na nalogu bio ti, tvoj brat, ili neko treći, utvrđeno je kršenje pravila, te shodno tome i procesuirano.
Za još detaljnije pojašnjenje, možeš se javi na TS3 sever.

Ovu temu zaključavam.