Zahtev Za Unban Antic_

Vaš nick: Antic_
Server: Podserver/Global/TS3/Discord Global
Razlog bana: Nedozvoljena sredstva
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC Temp - 3Meseca
Vreme bana: 23.1.2023 izmedju 8 i 10
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Banovan sam za “Nedozvoljena sredstva” pre nedelju dana smo dobili ja i moj timer ban za multi nalog i izgubili sve rakove, sc poene iteme i celiju… , krenli smo opet igrati uplatili rankove, sc poene na nove naloge i uzeli novu celiju i poceli igrati kao i pre on je dosao da urdnika o a ja do n i igramo samo prison i samo kopamo nikad se nismo pvp niti isli na kotove niti ista vec samo kopali i danas kad sam dosao iz skole usao sam na server iskopao rudnik n zatim bio afk u celiju da glasam za kljuc i kada sam kreno da glasam kad sam altabovao video sam da mi pise da sam banovan ne znam jel je doslo do grese da je pogresan igrac banovan ili nesto slicno , nemam ni 1 vrstu cita ako treba mogu poceti igrati sa upaljenic anti citom kao dokaz ili ako ima neko da mi pregleda racunar za citove itd

Pozdrav Antic_

Vrlo zanimljiva priča koju si stavio kao obrazloženje, ali je vrlo netačna.

  • Nešto mi ne izgleda ovdje kao da si glasao za server da bi dobio navedeni ključ, već si izgleda sa Nedozvoljenim Sredstvima pokušavao doći do tih ključeva :slight_smile:
    Nema potrebe da se lažemo.

[20:58:23] [Server thread/INFO]: Antic_ lost connection: Disconnected
[20:58:23] [Server thread/INFO]: SC PvP » Antic_ je pokušao/la da pobegne iz borbe!
[20:58:23] [Server thread/INFO]: Antic_ died

1 Like