Xenons i Aleksa333

Haile, posto pravim 1 mali plugin koji bi bio koristan i ovde da li mogu da ga stavim u 1 file? I da li moram kad ga postavljam na spigot da stavim taj source code u vidu file ili koda? U pitanju je Unbreakable items :smiley:

Sigurno prazne barem sam poslao kod dok je aleksa izmisljao nesto…

A sta sam to izmisljao? Ti bi problem sredio za 15 min da je istina da si napravio Tesla AC.

Pa vidis ja sam Tesla Anti-Cheat napravio preko scripta i tu je dosta lakse nego ovako,i ja nisam neki skywars plugista barem sam napravio i poslao kod dok si ti izmisljo neke gluposti.

Brt trb ste banovati ove sto zapocinju svadju
A ostaviti ostale da pisu nesto pametno

Послато са SM-J530F уз помоћ Тапатока

Kakve su to gluposti? Napisao sam kako promeniti GM i poslao kod koj sredjuje bug ali nije moj… Ne vidim nista glupo u tome…

Kazes da si pro u javi i da nesto znas a saljes tudje kodove…
Budi malo creativan

idioti

EPIC

Hoces da kazes da je Tesla AC napravljen preko Skripta?

Da
Potrebni su WildScript,Script i SkQuerry
Tesla is a skript, all dependencies are found inside the download file!
[Skript | SkQuerry | WildSkript]

Pogledao sam sad source, nije lose, mada to je neoptimizovan nacin da se napravi plugin.

Znam,uskoro menjam u java da bude stabilnije i radim na ‘HWID’ jer dosta ima leakovanja plugina.

Kako ces promeniti nesto sto je kucano u Script? Tacnije moraces da ‘prekodiras’ CEO onaj fajl. A sto se tice obfuscatovanja trebace ti cist onako java kod.

Vec radim na tome,poceo sam da re-write kodove i da postane StandAlone Java Plugin.
Trenutno se fokusiram u pravljenju ‘HWID’ Sistema.
Poceo sam ispocetka kodove da pravim.Bice update za koji mesec jer zavrsavam.
Trenutno sam zavrsio ovoliko stvari:

  • AUTOCLICKER
  • KILLAURA
  • SPEED
  • REACH
  • AIMASSIST
    -VAPE SMASHER
    -VAPE V3: Module(s): KillAura | Reach: 3.2 | Time to detect: 5 seconds
    -VAPE V3: Module(s): AimAssist + AutoClicker | Reach: 3.4 | Time to detect: 8 Seconds
  • Huzuni Smasher

[quote=“Xenons” post=154540]Vec radim na tome,poceo sam da re-write kodove i da postane StandAlone Java Plugin.
Trenutno se fokusiram u pravljenju ‘HWID’ Sistema.
Poceo sam ispocetka kodove da pravim.Bice update za koji mesec jer zavrsavam.
Trenutno sam zavrsio ovoliko stvari:

  • AUTOCLICKER
  • KILLAURA
  • SPEED
  • REACH
  • AIMASSIST
    -VAPE SMASHER
    -VAPE V3: Module(s): KillAura | Reach: 3.2 | Time to detect: 5 seconds
    -VAPE V3: Module(s): AimAssist + AutoClicker | Reach: 3.4 | Time to detect: 8 Seconds
  • Huzuni Smasher[/quote]
    Odlicno, dodaj i Aimbot, Anti KB, AutoArmor, GodMode, BunnyHop, Jesus, Multi Aura, TP Aura, X Ray i perfektan je :slight_smile:

To cu dodati tek kasnije,trenutno se fokusiram na ‘HWID’ i ‘NormalMovment’ jer evo naprimer u Tesla Anti Cheat bilo je dosta gresaka u NormalMovments npr igrac dobio ban a ne koristi ni clicker ni hack.
I poceo sam da radim na jos projekata kao sto su Ares Anti-Cheat(Nije moj nego sam Contributer.I dodajem neke kodove tamo.)

[quote=“CaptainWolfzz” post=154558]
https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9348/ah.png[/quote]
To je to, kraj…

Meni samo nije jasno kako mozes da zavadis cijeli forum…
Potpuno je pogresno cak sam poceo da verujem da si pravi.