Wtf

Imao sam 1mil na acc i dao zam 35k dugu, tada sam proverio imao sam 965k i tada je bio na kratko puko srw, i kada sam opet kucao /money imao sam 320k WTF. Te pare sam imao pre nego da prodame maceva. Zasto sam izgubio pare ???

Sta si radio u medjuvremenu? Restart ne remeti nista

Tapatalk Pro :slight_smile:

To se cesto desava. Naprimjer ja pravio napitke i stavio na tezgu. Server puko, i nakon tog ja ulazim nema napitaka koje sam napravio vec mi onaj materijal za napitke u inventory.

Tapatalk-bez tebe bi bilo tesko…

Ovako je bilo, imao sam 320k i prodao sam iTroller-u 6 maceva za 680k tada sam proverio /money i video da imam 1mil, pa sam poslao drugu 35k da mi repair stvari i tada je puko srw (mislim izbacio me sa srw, nzm da li je samo mene) i posle 10min kada sam kucao /money imao sam 320k (nisam mogao da pogresim u slanju novca jel je on imao 965k), sada imam 900k povratio sam skoro sve pare a Batice vidi posto sam video da mozete ti i Manic da vidite sta smo pisali u msg, vidi da sam se dopisivao sa iTroller-om i da mi je poslao pare. I da dodam u medjuvremenu sam bio kupio 2ench jabuke za 20k na auci nista vise.

Vidis Emire ja posle tog baga(laga) odmah kada sam primetio da nemam para koje sam dobio odmah sam isao da vidim da li su tu macevi koji sam prodao, i stazateknem, NISTA -.-

Batice restart remeti sve.Ja sam izgradio kucu ogromnu.Gradio sam je pola sata i kada sam ponovo usao nije nista bilo od kuce.

Sent from my GT-I9100 using Tapatalk

To se pre desavalo sada sve sve sacuva osim mozda pozicije na kojoj ste bili…