Wow

Iskreno sad cu zamoliti Manica da nadje bolje nove modove nego prosle sez, Iskreno server je sad u vrlo losem stanju I izgubio je preko 100 igraca zbog retardiranih stvari, za neke je to factions ban celebrate fakcije, za neke je false Mac ban I onda ne zele da krecu opet zato sto su neki modovi vrlo tvrdoglavi. Ako ova tema bude obrisana, uzecu screenshot da dokazem poentu. Ja ne planiram da ove sez trazim unmac a ako sledeca bude 1.15 Tek necu. Za to sto ja ne igram ne znaci da ne gledam na YT neki PvP na serbu, a jednog ok yter gvekloma ste ban I sad relativno gledam nekog cringe muzika lika koji PvP ne zna I nema sta da me vise interesuje ta konekcija zadja sto sam gledao serb na YT. Server ce svi zaboraviti da posotoji za godinu/dve. Mozete to donekle promeniti tako sto bi poslusali igrace I demotali midzu I techno, I nasli bolje modove. Da min rank za ban opciju moras biti junior mod I jos neke stvari. Uglavnom net konekcije su velika stvar, svi koji nisu iz npr bg ili blizu ce da Im laguje. Ako se malo Manicu potrudis oko servera bice ok. Ali za sad je los I postaje gori.
To je to od mene, nadam se da ste nesto korisno pokupili od mog lose napisanog teksta sa fona. I da napomenem da nisam igrao preterano dugo Ali znam vreme kad je srv bio super sa dosta ljudi, to sad definitivno nije.

aj ne gubi se

Gvelkom banovan??

debeli gveklom dobio ban sad negde place i jede

Sta uradio masni?

Ma sve su False macali od najboljih pvpera na serbu ostavili samo finlanda i sharpnesa kazu da su oni legit hahahahahha Koriste obojica hack

Ti mali afrikanac 1gorknez izadji malo na svez vastuh da ti 20 podbradaka, 15 slojeva stomaka I celulit disu.

opet se gubis brt

Nez sta ti nije jasno
Ima klip na yt de jasno hakujes