Vratite stari SFC ):

Trenutni SFC je totalno sranje, prva stvar koja mi se previse ne svidja su novi crate-ovi, prvo imas vote crate-ove iz kojih mozes da dobijes lagano spawnere, full setove custom armora i ta sranja samo ako votas na nekom sajtu za sc, cak i da ignorisemo to, ti glasovi nista ne znace sc-u i ti sajtovi doprinose mozda 2-3 nova igraca mesecno sc-u. Sve u svemu jos jedna stvar koja je bila mnogo vise balansirana pre i koja je bila dosta bolja pre, normalan eternal crate (50scp) i infernal crate (100-120scp), donator crate i koth crate. sve vise je vec malo preterivanje i bolje je kada se drzi jednostavno. Sada oko rankova nisam gledao kakvi su ove sezone ali uglavnom zadrzite rankove kao pre, warlord, creator i donator ili mvp sta vec. Jos jedna mala stvar je mapa na spawnu koja je dosta sranje realno, no offense builderima ali izgleda depresivno i jednostavno je losa, kao i uvek stara mapa je bila banger i druga najbolja mapa koju sam video na nekom serveru za spawn (prva definitivno dobija mapa na skypvp lol). Takodje, bilo bi dobro da se server updejta na 1.14/15, ne bas 1.16 ali ok je ako i tu apdejtate. Jos jedna stvar koja je uporedjena sa svime je 1000000% naj vaznija stvar koju ste izbacili je stari shop (najvise cookies), cookies je toliko balansirana i dobra metoda pravljena novca i bio sam sokiran kada ste ih izbacili iz shopa, definitvno moja omiljena i omiljena od dosta ljudi, u svim proslim sezonama su mi oni pomogli da dodjem do miliona i jos jedna stvar koja ne odlicna kod njih je to sto te teraju da postanes dosta kreativan kako bi zaradio vise novca, na primer mozes da ulazes u skeleton spawnere i koristis bone meal da ubrzas rast wheata za vise cookie-a ili da pravis automatske wheat farme za koje ti treba neko redstone znanje i samim tim ucis o igrici i pomaze ti dosta za buduce stvari, ili manje efikasne cocoa beans farme, cookies je nesto sto je pravilo sfc, sfc i sto je neophodno ako mene pitate. Ne znam sta bih jos rekao kao predlog osim toga da vratite 1.9 combat sto dosta drugih igraca takodje zele pogotovo sto svi ostali serveri takodje koriste 1.9 pvp kao skypvp kitpvp practicepvp itd. Nadam se da cete poslusati nesto ovde ali sve u svemu jedna stvar koja bi vratila sfc na 200 igraca 24/7/365 je da ga skroz vratite na kako je bio pre jedno 3/4 sezone…

edit: tek sam sada video u postovima dole ali jos jedna stvar je da vratite blokove za f top, ne znam zasto bi bilo ko to uklonio i to potpuno unistava f top…

5 za sastav moglo je Malo opsirnije

Ima dosta stvari koje ne treba vratit a ti si ih nabrojao. Iz vote crate ne mozes dobiti nista op i sanse su jako male da dobijes nes dobro, niko nije dobio nis op prosle sez tkd. Za ostale crejtove se slazem sranje su vratite stare. Mapa bmk. Za cookies, oni nisu izbaceni imas ih za sellat to sto je nekom mrsko pravit kaktus nije moj problem, od kolavica mozes zaradit kao i pre i sellshop je bio Taman. PvP treba na 1.9 jer1. 8 nece niko. Rankovi nisu mogli biti isti kao proslih sez jer je OVA sez bila zasnovana na drugacim stvarima tkd se sve menjalo

Igrao sam malo na pocetku sezone i nisam video cookies i neki likovi su mi rekli da su ih izbacili tkd ne znam, slazem se oko svega ali idalje ne volim ideju vote crate-ova i ako ih sacuvaju trebali bi da ih samnje na dobijanje stvari tipa logovi, wheat, malo irona, tnt mozda, dmd i to je to, ove sezone sam glasao za server tipa 9 puta i imam par setova koth armora, par setova infernal armora i ta sva neka sranja od otvaranja par tih cestova…

ova tema se pravi bar mesec dana pre restarta, sad je dzabe.