Vratite -PracticePvP ako može ikako

Mislim da je vreme da vratite practicepvp to je server koji se uvek igrao kada je bilo dosadno na ostalimserverima.
Kitpvp iskreno i nije zanimljiv igra se jer eto uvek ima pvpa i tjt.
Ne znam zašto ste ugasili Practicepvp verovatno vam se nije isplatilo držati srw ili nešto skroz drugo.
Svakako ne znam šta je bilo verovatno iz opravdanog razloga je ugašen , ali ako postoji šansa da se taj server vrati bilo bi super jer nisam jedini koji želi igrati pp.
Proteklih sezona se nije igrao jer je bilo pola 1.8 a pola 1.9 pvp za to smo mi krivi i Martin klempavj trazio 1.8 i onda nije ni igrao.
Ako može da se vrati bilo bi super .

kitpvp je beskoristan podsrw, igra se no speed pvp kojeg nema ni na jednom drugom podserveru i kojeg moze svako da igra, igra se cisto kad nemas sta da radis ima previse likova koji smaraju i ulecu u 1v1 ne moze se odigrati normalno fight, a duel je napravljen ocajno na svaki hit iskoci u chatu koliko sam dmga uradio i tako mi ispamuje kao da mi to nesto znaci, ili dodajte health bar ili samo sklonite da to spamuje ako vec necete vracati practice pvp
tamo bar mozes da se uvezbas jer se igra speed2 kao i na ostalim pa onda mozda postanes bolji ili sta god uglavnom slazem se sa temom

1 Like

Ili da za duel stave neke znakove da se preko toga ulazi da ne moras moliti ljude u chat da igraju sa tobom, ako bi to dodali ja vec znam koji ce biti vas propust.
Stavite da igraca za duel moze portati u arenu i ako nije na spawnu kitpvpa

Al svakako bolje je practicepvp duel na kitpvp je previse op kao da imas speed3 i str3 ides brzo ne mozes stici igraca udariti i jos umres toliko brzo da nije realno.

U potpunosti se slazem sa temom, trenutno na kitpvpu sp/gapple duel se uopste ne oseca kao strength 2, ili gapple uopste ne healuje ili je damage prevelik, preterano krace traje u odnosu na sp/pr sa istim itemima… vratite sumo evente za 5scp da se nafarmam boga oca sc poena kao sto sam pre radio!