Vratite factions

ne razumem sta je bilo u glavama developera kada su uklonili factions sa servera koji je veliko vreme pored prisona bio naj popularniji gamemod na serveru, ponekad je cak imao i vise igraca nego bilo koji drugi gamemod ili da nazovem podserver, takodje, sada sam usao u server nakon godinu dve inaktivnosti i stvarno mi je genijalno kako idalje imate creative i bridges jer oba dva pod servera imaju sve ukupno 0 igraca i jedinu stvar koju rade je da skupljaju prasinu i oduzimaju od hardvera servera. Stvarno mi je neverovatno i glupo kako stavljate svoju energiju i rad u nesto sto niko nece pipnuti a izbacujete jednu od ako ne najvecu atrakciju na vasem serveru. Ne cudi me kako je server otiso sa 200+ igraca 24/7 do poente gde jedva dogurate do vise od 100. Opametite se, skontajte zapravo sta ljudi traze, eksperimentisite vidite sta ljudi vole i ako ima aktivnu bazu igraca ostavite ako nema izbrisite kompletno nije previse komplikovano. I takodje garantujem da ako samo manje vise copy pastujete factions iz 2020 ili 2021 (koji je takodje bio prime servera) imali bi mnogo veci uspeh.

vratite factions hvala sbr scr za nista ne sluze niko ne igra isto vratiti anticheat i 1.13.2 verzija HVALA

Pisali su dosta puta o ovoj temi ukratko cu vam i ja reci:

AntiCheat nikada nece biti vracen.
Factions podserver nikada nece biti vracen.

igrao sam factions 2021 na serb craftu mogu reci da je dobro bilo nisam igrao preterano ali nebih se slozio sa predlogom da ga vrate Creative i bridges (pomalo vanila) iskreno dzabe stoje tu i ne rade nista niko ih ne igra bridges u sezoni bio max 10 igraca ne vise bolje dodati neki hungergames ili sky wars practice pvp to je mnogo ali mnogo bolje od ovih pod servera vanilu nemojte izbacivati ali ova dva servera su bespotrebna sad cu reci moje misljenje o sezoni uopsteno kada sam usao prvi put na server (ove sezone) odusevio sam se vremenom nisam izlazio iz igrice koliko je bilo super ali server je mnogo poceo da puca da se gasi cak mi se ne svidja Timovi na survivalu sve je ostalo super ali sad igra max 100 ljudi od globala koliko je igralo po 250 + ne hejtam sc tim ali ako ne preduzmu nesto opasce popuranost servera tjt od mene pozdrav.

Cim je moderator lik koji je batici psovo mrtve i scammovo svakog igraca sta ocekujes vise od serba jbt

Slazem se sa covekom za sve sem za favct. ZASTO ne pokusatk umesto creative ili bridges 1 mesec factions?