Vratite bridges

Pozdrav,ovde MigratorYT,sigurno me se secate sa prosle sezone.Zelim da kazem da zelim da vratite The Bridges,mnogo igraca ce se povratiti na server.Prosle sezone The Bridges je bio na 1.13 verziji i svi znamo kako se to zavrsilo,ja predlazem da ga vratite i da bude 1.8 verzija,verujte mi necete se pokajati.Mnogi stari igraci ce se vratiti kao sto su:xLemur,sisan,petar_gg,Lord_Rale,ja itd…

Pozdrav,

Kao što je napisao u temi Global restart - ZIMA 2023. :snowflake: Bridges podserver će biti vraćen tokom sledeće sezone.

Hvala na odgovoru!Da li mozda mogu da znam koja ce biti verzija?

Main verzija Bridges servera će najvjerovatnije biti 1.16x. Ali još ima do te odluke dok krenemo da radimo sa njim odma tokom puštanja nove sezone.

1.8 neće biti moguće vratiti, niti planiramo da vraćamo servere na toliko zastarjele verzije više!

Necete vracati stare verzije?Izgubicete previse igraca,da li moze ikako doci do 1.8 verzije i kako?

Previse igraca igra 1.8 verziju j i jos 10 ljudi ce se vratiti samo zbig te verzije,veruj te mi isplatice se 1.8 verzija.

Tako je i pričano kad smo vratili 1.8. prije, biće više igrača, svi će se vratiti itd itd, pa se apsolutno niko nije vratio, gle čuda statistički više smo tim potezom izgubili igrača nego dobili.

Verzija 1.8. je izašla 2014. Znači više ne dolazi u obzir vraćanje te verzije koja je zastarila i to previše. Još pogotovo održavanje nekih stvari za tu verziju koje su blizu nemoguće.

1 Like

S tobom ne moze izgleda,ali okej vas potez kad je bio 1.8 uvece je bilo 35-45 igraca,koliko je bilo na 1.13 uvece???

Bilježimo brojke koje se dese jednom u mjesec dana.

Nikakav problem mi nemamo da je bilo igrača, ali gledaj sad ovo.
Prebacili smo sa 1.13 na 1.8 dok je bilo igrača itekako, i onda je brojka krenula da opada. Na 1.8. tako jednom u mjesec dana bude igrača i onda po sedmicu dana server se vrti i samo uzima resurse sa 0 igrača.
Nakon anketa i velikih 0 igrača tada na 1.8 vratili smo na 1.13 gdje opet se igrači nisu vratili i tada smo odlučili da izbacimo u potpunosti ovaj pod server.

Tako da opet napominjem ta verzija je izašla 2014 verzije, za samo održavanje tog servera je kažem ti blizu nemoguće.
1.8 verzija neće biti vraćena

1 Like

Vazi,videcemo se sledece sezone kad bude bilo 0 igraca.Pozdrav!

Nikakav problem, 0 igrača i lagano se izbacuje. Igrači su izglasali da žele nazad mi smo ponudili pa izvolite.

Pošto ne želiš da čitaš moje poruke očito i ideš po svom, nema potrebe nastavljati ovdje diskusiju.

Zaključavam temu

1 Like