Vracanje na 1.13.2

Predlazem da se pp vrati na 1.13.2 jer su sad skoro svaki pvp podserver 1.13.2 da se i on vrati kako bi se igraci zagrejavali pred pvp brobu na prisonu ili skypvp-u!!

bas sam i ja razmisljao da napravim ovu temu, trenutno nema gde da se pvpa, na prisonu ne rade gapple i slabo pvp, na skypvp tryharderi sa kb1, i practice sada retko ko igra. Bilo bi super da bude 1.13.2 pvp na practice

Pozdrav, ja mislim da ide gas i slazem se sa ovim predlogom jer osecam motor milana spanije iz njega, takodje zelim da opet zaradjujem po 20 scp dnevno od sumo. Trenutno nema mesta za vezbanja speed 2 pvp a da ne rizikujes svoje iteme. Svako ko oce da igra 1.13.2 da ne gubi iteme mora da ide na kitpvp gde je no speed i ako nemas timere cesto 2v1. Lock.

Ja mislim da treba da se umesto pp napravi ffa sa op itemima (no debuff) na 1.13

Imate kitpvp

Ја мислим да треба да се дода галактички фудбал на фекшн игри, и да се дода /warp kupanje због дотичног BOJAAN тјст. Buljograd на форуму.

fixani su gepli na prisonu

Umesto toga bilo bi bolje da naprave nesto novo npr kao sto je HCF i ako zvuci glupo stvarno bi bilo dobro i zainmljivo za igrat

Pa i ovako jedva da svaki podsrw ima 30igraca ti bi da ubacujes jos nesto?

Ja mislim da ide gas a sto se tice hcfa to totalno nije potrebno serbu jer serb nema takav community i kad bi napravili verujem da nebi znali napraviti

Ne smarajte vise uzeli ste nam skypvp imate kit pvp pa se tamo zagrejavajte

Ukrali smo skypvp na koji pre toga 10 igraca nije moglo da se skupi slazem se

Pa nije se moglo skupiti 10 igraca jer je pola srwa 1.13 a pola 1.8 i na 1.8 jedva da nas ima 50

Neka ostane na 1.8

Neki mod da odg?

Ti kontas da se igraci moraju naviknuti na 1.8 pvp posle 2-3 godine od kako je dodan 1.9 pvp i trenutno nema dovoljno igraca za bilo koji srw tkd.
I practice ce nekad imati igraca ako srw bude napredovao i skypvp bi isto tako da je proslo neko vreme samo.
A da je citav srw na 1.8 neb bilo problema sve bi se igralo

Pozdrav ljudi,

Hvala na predlogu, porazmislićemo o stavljanju 1.13.2 verzije na sledećem timskom sastanku i javićemo vam šta smo odlučili :slight_smile:

Pozdrav, zašto mislite da Practice treba da se vrati na 1.8? Šta vam se trenutno ne sviđa kod ovog Practice osim 1.8 pvp?

Ти ми се не свиђаш, враголане.
Срдачан поздрав.