vidimo se nekada momci

Pozdrav momci,kato so me svi znate po imenu momo444,igrac koji mnogo psuje i koji se mnogo nervira oko igrica,znam da me neki od vas mrze i ne vole ali ja sam igrac koji se mnogo nervira kada crknem.Dakle ja sam hteo da vam kazem da sam prestao da igram mc na serb craftu i zeleo bi da se oprostim sa svima.Dakle krenuo sam da igram na serbu od 1.7.5 verziji kada mi je nick bio momcilo bio sam odlican rudar (tako reci) nisam isao u pvp i nisam imao oko cega da se nerviram bio sam miran igracpravio farme kopao i tako,uzivancija nisam imao para niti ista od armora tada posto nisam znao ni sta je to tada.Kada je krenula 1.11 verzija ja sam napravio 2 3 najvece farme na serveru i mnogo sam zaradjivo od njih kao sto neki od vas znaju videl zniaju I farmu,i onda sam isao u pvp I umirao stalno I vam svima :)talno I mnogo sam psovao pravio problema ko sto znate posto nisam ja igrac koji zna da igra lepo,ali nadam se da cu nekada opet da igram na vasem serveru I da cu mozda jednog dana da se vratim kada bude malo manje mrznje prema meni.Izvinjavam se svim likovima kojima sam pravio problem,provocirao ih I psovao…znam da ce mnogi od vas reci da se nikad ne vratim ali jbg,pogresio sam.Vidimo se momci nekada u daljnjoj buducnosti.Pozdrav nabrojacu jedne igrace koje sam postovo hvala ovim igracima koje cu da na brojim 1.IvanDream 2.iTzDrake 3.superwoman01 4.Juso69 5.mirko123456 6.Dracu 7.Martin_Br i pod 8.tolokoso hvala