Vasa omiljena pesma

Pisite vase omiljene pesme : strane - domace… Meni strana: Wiz Khalifa - Go Hard or go Home domaca:DJEXON- SVE U ISTO VREME ( WIiz Khalifa nije u srodstvu sa Miom Khalifa to mu je samo umetnicko ime )

[video]Miley Cyrus - Wrecking Ball (Official Video) - YouTube :lol:
PHAHAHA

[quote=“Weed” post=146179]Pisite vase omiljene pesme : strane - domace… Meni strana: Wiz Khalifa - Go Hard or go Home domaca:DJEXON- SVE U ISTO VREME ( WIiz Khalifa nije u srodstvu sa Miom Khalifa to mu je samo umetnicko ime )[/quote]my life was a lie :o

-.-

ajde jos neko nek komentarise…

Gucci GanG

Frame Of Mind

Od domacih najvise slusam Baku Praseta xD (Sve pesme) Jalu, Bubu a od stranih uglavnom neki rep (Najvise RAF Camoru) Da ne nabrajam ostale :smiley:
Nickovi:
1.7-ItzVita
1.8-ItzVita
1.9-ItzVita, ZnaciVita
1.10-ZnaciVita
1.11-ZnaciVita
1.12-ZnaciVita

Takachav ako volis tu vrstu muzike odslusaj ovo Kid Ink - Hell & Back [Official Video] - YouTube

eegh…janko…diss…eegh

Hahahaahahhahah

Felices los 4 - Maluma

Domaci:Slusam kaj sumat sumite bukite Strane angleske:Zna se moj nick tako ide Shape of you Srpske:Ima ih bas puno pr:Slucajnost Ana Nikolic-Rasta,Lazu te,Generale itd…

Sve zivo sem domace,najvise > Post Malone - rockstar ft. 21 Savage - YouTube , G-Eazy & Halsey - Him & I (Official Video) - YouTube ,

Rep, rok, metal, a od domacih samo ex yu rok. :slight_smile:

Ova omiljena <3

Twins - Plavi Slon :smiley:
Imagine Dragons - Thunder
Gucci Gang
Rockstar - Post Malone ofc :stuck_out_tongue:
Kerber - Hajde da se volimo
Riblja Corba - Al Kapone
Riblja Corba - Rock and roll u kucnom savetu
Riblja Corba - Amsterdam
Riblja Corba - Avionu slomicu ti krila
Riblja Corba - Nemoj da ides mojom ulicom
Aca Lukas - Dijabolik

I mnogo drugih… normalno domacih :smiley:

Od stranih samo Raf Camoru-Sag nix, kontrollieren, andere liga, primo, gotham city itd…
Domace, sve i svasta… Coby THCF, Baja Mali, Sinan Sakic, Rasta, Mitar Miric, Dzej itd itd…

Nightwish-Dark Chest of Wonders
Nightwish-Siren

Russ - Pull the trigger

Toše - Sve je ovo premalo za kraj
Gući geng

Sinan Sakic Minut dva <3