Vas prvi ulazak na server

[b]Pozdrav igrači SC-a!

► Došli smo na ideju da napravimo temu o vašem prvom ulasku na naš server.

► Naime dole možete opisati kada ste prvi put ušli na server, šta ste prvo primetili, šta vam je bilo najzanimljivije, na koji ste prvi podserver zaigrali.

► Napisite nam neke vaše anegdote, utiske.
[/b]
Primer
Moj prvi ulazak na server odigrao se davne 2016 god. Kada mi je drugar pokazao ovaj server. Prvo što sam primetio je veliki broj igrača i veliki izbor podservera, odabrao sam Survival Games i odigrao nekoliko partija. Posle nekog vremena dobio sam želju i motivaciju da postanem bolji u ovoj igrici, krenuo sam da igram i na Bridgesu tamo sam upoznao mnoštvo prijatelja sa kojima se i dan danas redovno čujem. Od tad redovno igram na Serb Craftu sve do danas, sada sam postao Moderator i to mi je dalo jos vise motivacije za igranjem i druženjem.

Moj prvi ulazak na server je bio pre 7 godina i igrao sam Bridges svaki dan i bio sam srecan sve dok nisam dobio mac ban 8 puta sa mojim drugom Samirsom. Sad se sve promenilo i mi smo cool osobe i moj drug Samirs je postao Moderator servera. Ja cu njega zauvek da podrzavam jer je super lik i mnogo dobra osoba.
Sportski pozdrav

Ja se mog prvog ulaska na srw jedva secam jer sam samo cepao skywars sa irl drugom vikendom, ali prvi ulazak na srw odkako sam poceo aktivnije da igram je bilo 2017., prvo sto sam primetio je da ako oces da igras skywars kad dodjes kuci nakon prepodnevne smene moras da ostavis afk dok si u skoli na sw jer se prepuni. Nakon 2-3 meseca primetio sam da nemam blage veze pvp pa sam poceo da no lajfam kitpvp koji je tada bio fer jer je tim bio zabranjen! Od toga dana igram na pauze, 2-3 meseca igram pa stanem 3-4 meseca i tako.
#SamirsNajakiMod #idegas

Psovao Sam roditelje zenskog pola I leteo sa CE sa jednim igracem po kit Royale pre 3 godine

Davne 2012 godine, prvo sto sam igrao bio je MiniGames i secam se da je tada anti cheat bio izuzetno slab i hakera je bilo svuda, pola mape bilo sruseno lol. Igrao sam sa drugom koji vise ne igra ali eto.
Ne secam se mnogo ali se secam da prvo sto sam ozbiljno krenuo da igram je bio RolePlay

Davne 2017 mi je drug predlozio najbolji Minecraft server to jest Serb Craft! I od tad sam poceo igrati, igrao sam prvo prison pa skyblock, stara al dobra vremena… Po 24h na serveru sam provodio, blijed sam bio ko krpa, i krajem 2019 sam odbacio igrice od sebe, nisam igro pola godine a ni sad ne igram. Tjt poz bros

Moj prvi ulazak na server je bio pre 6 godina.Toliko je bilo nebitno da se ni ne secam. Pozdrav

~Signed by Shadow

Pre 8-9 godine, i nisu bili kanceri kao sada.

[quote=“Takachav96 post=277287”]Moj prvi ulazak na server je bio pre 7 godina i igrao sam Bridges svaki dan i bio sam srecan sve dok nisam dobio mac ban 8 puta sa mojim drugom Samirsom. Sad se sve promenilo i mi smo cool osobe i moj drug Samirs je postao Moderator servera. Ja cu njega zauvek da podrzavam jer je super lik i mnogo dobra osoba.
Sportski pozdrav

bridges se otvorio 2016te, sportski pozdrav :slight_smile:

[/quote]

[quote=“RaptinLord post=277293”]Davne 2012 godine, prvo sto sam igrao bio je MiniGames i secam se da je tada anti cheat bio izuzetno slab i hakera je bilo svuda, pola mape bilo sruseno lol. Igrao sam sa drugom koji vise ne igra ali eto.
Ne secam se mnogo ali se secam da prvo sto sam ozbiljno krenuo da igram je bio RolePlay

[/quote]
Anti cit nije ni imao tad

Obrisani su odgovori od NoviNepoznatiLik 09 i Ality, jer njihovi odgovori nemaju veze sa temom. Molimo vas pridrzavajte se teme.

Uuuh ja sam prvi put na server usla 2015. Ili 2016. ne sjecam se vise ni sama. Tada sam igrala samo bridges pod nickom Jopa2001, i onda sam se toliko cudila kada su ljudi mislili da sam musko jer je kod nas to uglavnom zenski nadimak ahhahahahahq. I tako onda kada sam skontala zasto svi misle da sam zapravo josip, promijenila sam nick i nastavila igrati bridges. I tako igrala sam skoro svaki podserver pomalo, i iako vise ne igram redovno i dalje se volim vratiti na serb ponekad :slight_smile: INC SVAKA CAST MOM NAJJACEM ILIJI NA MODERATORU I DANETU!!! CESTITKE!!! I takodjer svaka cast svim ostalim moderatorima, nadam se da cete nastaviti odrzavati ovaj server pa da se i mi stariji igraci nastavljamo vracati i druziti ^^

Pozdrav, prvi put sam usao na server 2017-e godine, i od tada sam promenio preko 100 nickova.Toliko je server dobar i zabavan da ga čak dan danas igram…Jos vecu zelju za igranjem sam dobio kad je moj prijatelj dane svoju karijeru krunisao moderatorom!Svaka cast majstore!

[quote=“Jale_PvP post=277369”]Pozdrav, prvi put sam usao na server 2017-e godine, i od tada sam promenio preko 100 nickova.Toliko je server dobar i zabavan da ga čak dan danas igram…Jos vecu zelju za igranjem sam dobio kad je moj prijatelj dane svoju karijeru krunisao moderatorom!Svaka cast majstore!
Vasa prica me je odusevila… Svaka čast brate cestitke do poda… Najbolji MC server.
[/quote]

Cak tamo 2016. godine na predlog dobrog prijatelja :side: Sva ta njegova objasnjavanja, da mi je potreban AC, zatim da dodam server na listu servera meni su izgledala kao atomska fizika… Cak sam bio toliko iskusan da ni AC nisam znao skinuti, pa mi je on svoj kako launcher tako i AC preko USB-a dao da prebacim :oops: Nakon toga dodajem server ciji sam IP prethodno zapisao u skolsku svesku :lol: Po ulasku na server sve sto sam vidio bilo mi je fascinantno i odusevljavajuce. Tako odjednom dobijam volju za igrom, i krecem s aktivnim igranjem skyblocka, roleplaya, skypvp-a u narednih 4-5 godina :slight_smile:

Moj prvi ulazak na server je 2018 godine kada sam po googlu trazio srpski serveri tamo nisam bas razumeo sta se radi ali za 2-3 meseca sam sklopio poceo sam prvo practice pvp ali mi nije islo onda sam prision pa cka cka

Ја сам први пут ушао на сервер давне 2015. године, од тада па све до данас је постало патња и туга, желим да се убијем.
Поз

[quote=“Cveni post=277380”]Cak tamo 2014. godine na predlog dobrog prijatelja :side: Sva ta njegova objasnjavanja, da mi je potreban AC, zatim da dodam server na listu servera meni su izgledala kao atomska fizika… Cak sam bio toliko iskusan da ni AC nisam znao skinuti, pa mi je on svoj kako launcher tako i AC preko USB-a dao da prebacim :oops: Nakon toga dodajem server ciji sam IP prethodno zapisao u skolsku svesku :lol: Po ulasku na server sve sto sam vidio bilo mi je fascinantno i odusevljavajuce. Tako odjednom dobijam volju za igrom, i krecem s aktivnim igranjem skyblocka, roleplaya, skypvp-a u narednih 4-5 godina :slight_smile:

anti cheat tad nije bio, anti cheat je dodat 2016
[/quote]

Onda sam omanuo 2 godine, znam da je te godine cini mi se DakiMC strimovao. Moja greska onda, izvinjavam se!
Ovo je taj live a ja sam nesto pre toga prvi put usao dok je bio onaj hub s crvenom vunom (tako nesto)

Anti cit nije ni imao tad[/quote]
ne taj anti cit, nego anti cit kao anti cit u igri ako kontas…oni koji zabranjuju fly, nuker i autobanuju kill auru i tako to, tada je to bilo veoma slabo