Vaš omiljeni moderator se vratio :)

Poooozdrav ljudi.

Evo mene nakon nekoliko mjeseci ponovo na forumu, čisto da vidim šta se radi :slight_smile:

Vjerovatno je u međuvremenu došlo mnogo novih igrača, neki su me možda zaboravili, ali ukratko ja sam SrdjoGFX, bio sam moderator i grafički dizajner na SERB-CRAFT mreži od 2015 do početka 2017 godine. Pa samim tim zaslužan sam za SERB CRAFT majice koje vjerujem da svi imate B)

Šta vi radite, da li ste zadovoljni radom servera i moderatorima koji su došli u međuvremenu?

Napišite mi vaše stare nickove, možda se sjetim nekoga :cheer:

Poz Druze Stari :slight_smile:

Prodanov

Pozz Srdjo, vracas li se?
Stari nick mi je dusanjelenkovic…

BalkanGamer123
P.s Pozz Srdjooooooo

Gennerator

Creeppe

Zhoni :slight_smile:

pingisproffeset1 najstariji
Secamo se ofc :smiley:

jovce123
brenndann
bano si me sa zokijem za killauru

lilly002 (karkusovv)

salisa,Shape_OF_You
Sto se rice modova…Neki su previse vremena potrosili kako bi na server pomogo ja to postujem a neko se samo sunja leti po mapi I igra se…Mislim da treba to Manic12 gleda I predupredjuje da on I race svoje posao…
P.s:SrdjoGFX vrati se her so kako odgovoran :slight_smile: :slight_smile:

Desi Srdjo Kuco stara Eo nista vidis dosli novi Igraci a i Modovi Lepo nam je na serveru al bez tebe i Kenyzz-a nista Ako imas vremena kao nekada svrati malo na Factions da popricamo kao ljudi :smiley:

Is back :slight_smile:

Pozz Srdjo :smiley:

Srdjo nub

aa postaces opt mod? ti si meni omiljeni mod zato sto se zoves isto ko i ja ;D

martin2003 , jos pre 2 ipo godine kad sam krenuo da igram , kad si mi dao ban ip za Anti_Kb,a ja tad kreno da igram MC.
P.S : Udji nekad.

Pozdrav Srdjane. Stari Nick:Aleksa333, sad-novi za prem:AleksaPvP, nedostajes nam. Ti si jedini mod koji me je ikada kaznio. Proslog ljeta si me mutovao na 12h za vredjanje. Bilo je nesto sitno, mogao si me iztolerisat. :silly:

Sjećam se većine vas. Ah šta da vam kažem, bio sam strog istina, pogotovo što nisam dozvoljavao da psujete, pitajte Wasdas koliko je puta dobio 5h mute od mene :smiley: zbog toga sam i zapamtio njegov nick.

Al eto , sve dođe na naplatu ako ne nekad vratim biću izjednačen sa vama pa mi možete vratiti sve.
Nažalost, ne vjerujem da ću više biti moderator niti da ću se vratiti aktivnom igranju MC-a, ali lijepo je vratiti se bar na forum i vidjeti da te se sjete igrači nakon godinu dana :smiley:

Ako me ikad sretnete u igri, be easy on me, samo sam radio svoj posao tada xexe.