Vas najveci neprijatelj!

Nesto malo drugacije :slight_smile:
Pisemo ovde koga ne volimo na serveru i zbog cega.Ja cu prvi.
*AliGames20 mi je zakleti neprijatelj zato sto se dobro secam da kad sam poceo igrati i napravio sam kucu i sve skupio lepo(survival) i onda je on dosao i sa fns zapalio sve…od tada imam “pik” na njega.
*Gveklom_PVP jednostavno me nervira lik.
*KjLuma tada sam prvi put stupio u kontakt sa forumom i team speak-om zato sto mi je lik ukrao acc xD tada mi je sifra bila ista kao i nick xD xD
*Vrabac je poseban lik koji je bio u vreme kada je on igrao bio veoma poznat ali on i ja se nikako nismo slagali uvek smo se svadjali :’)

Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk

Manic jer je ubacio 1.12 pvp

salim se

Dugotrajno_Mleko - mislim da je logicno
Yuuj - takodje logicno
ronisjo - takodje logicno
Rahaa - pogodi… logicno

AngeLL - koji misli da je,jak a je noob.
VoltoxHD - Lik mi kaze da sam kid pitam ga za skype ne sme lik,psuje mi sve zivo i opet dobije mute.

johnsnw- retardiran lik

AngeLL - koji misli da je,jak a je noob.
VoltoxHD - Lik mi kaze da sam kid pitam ga za skype ne sme lik,psuje mi sve zivo i opet dobije mute.

[quote=“NilsReturns” post=122988]AngeLL-Lik koji me nervira mnogo,koristi nesto pa se qurci
Soul5032-Najjadniji lik na serveru…

Stefan3112,mislim da si zaboravio GreenLionHD…Jer vas 2 se ne slazete dobro kolko sam ja primetio[/quote]ma jok.
dobar je Green
:slight_smile:

Sent from my Tesla_Tablet_L7_3G using Tapatalk

Zaza,stefan3112,IiDgames i karkusovv xD
Jk. Nikk me ne nervira xP

Послато са SM-A510F уз помоћ Тапатока

Mislim da taj ne postoji. xD

Ovako:
Yuuj zato sto je dvolican
Jale00 zato sto lik ne sme da izadje iz trapa a kad mu je srusen ne izlazi iz SafeZone
I ceo SkyPvP igraci koji su retardirani koji pisu ez drop 1v1 a gurnu me njih 3 ili kad ja drmnem lika ubijem ga cutim a on kaze da je mene.
YUUJ SCAMMMERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

maya_23 - target me na skywarsu
BowSpamFTW - uvek mi dolazi sa ledja da me ubije
AdurizFullTV - ignore me je zato sto sam ga ubivao svaku igru (nisam ga target)
ganic - prica nesto najbolje zna pvp na skywarsu a svako u top 25 ga skoro no hit-a i on me je target

karros-Kad dodjes na SkyPvP da igras ti timas sa njega…Al kad ga udaris jednom on kaze samo me jos 1 takni i vidices…Tako ja jednom se pvp sa ITzDrake i za malo ga drop on skoci void karros stoji ispred njega da ga ne dropam i slucajno udarim karros i kazem mu sory dacu ti stvari on dodje i kaze nismo vise tim vidices ti samo i tako nikad nisam bio tim sa karros…MRZIM TE DA ZNAS OD DNU MOG SRCA

xx_huahwi_xx
lukaric
ronisjo
i jos puno njih yay :silly:

Dugtrajno_mleko-svak zna zas
johnsnw-nervira me u msg
PoludelaNutella-hejtuje

PoludelaNutella-hejtuje[/quote]

<333

[quote=“Coaster_Freak” post=123315]
PoludelaNutella-hejtuje[/quote]
momak ti si rekao da si jucer poceo igrati, a ja tb na srv nisam vidjela i nmp tko si i sad kazes da me hejtujes? msm nije ocito da si neki stari igrac :3 sam si sebe pokopao onom temom da si novi igrac i ovim odgovorom :3 ly <3 HEŠTEG SPREAD LOVE NOT HATE

[quote=“PoludelaNutella” post=123323][quote=“Coaster_Freak” post=123315]
PoludelaNutella-hejtuje[/quote]
momak ti si rekao da si jucer poceo igrati, a ja tb na srv nisam vidjela i nmp tko si i sad kazes da me hejtujes? msm nije ocito da si neki stari igrac :3 sam si sebe pokopao onom temom da si novi igrac i ovim odgovorom :3 ly <3 HEŠTEG SPREAD LOVE NOT HATE[/quote]On je napisao da hejtuje Nuttelu,Poludela(Nutella) A avatar mu je Nutella hahahahaah xD

The_Death_Tiger (kidic mali) :slight_smile:

Oni koji smaraju za pare na RP :dry: