Validan ban616161

Vaš nick: Dracu
Server: Global
Razlog bana: Neodozvoljena Sredstva
Trajanje bana: Perm
Vreme bana: 21 mart 2023
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan:
Prvo za šta mislim da treba da dobijem unban je to što uvaženi članovi Serb Craft staff tima koji su pratili moj pvp, nisu imali konkretan i jasan dokaz od serverskog antičita niti bilo kog drugog programa da ja išta koristim. Nisam dobio čak ni video gde se jasno vidi da koristim bilo šta nedozvoljeno, ako će te banovati igrače samo zbog sumnje, onda bi se banovalo više od polovine servera jer uvek neki igrač sumnja na nekog i optužuje ga za nedozvoljena sredstva.
Sto se tiče igrača koji prijavljuju postoje igrači koji ne znaju šta je “w hit” i “s hit” gde im može izgledati prilikom comba da taj igrač koristi reach što znamo da to nije slučaj. a i mentalitet većine igraća je takav da ako si bolji od njega ti mora da imaš “nešto” jer ne smeš biti bolji od njega.i zato molim ovim putem staff tim Serb Crafta da dobijem unban jer nisam dobio ni najmanji dokaz da bilo šta koristim. Srdačan Pozdrav!

Pozdrav, izvini na kasnom odgovoru. Dovoljno vremena je prošlo tako da može unban. Uživaj u igri.