Upustvo za ulazak na server i registraciju

Ovaj tutorijal važi za igrače koji koriste Minecraft Java edition! Za Minecraft Bedrock edition posetite sledeći tutorijal: Uputstvo za ulazak na server preko Bedrock Edition-a

UPUTSTVO ZA ULAZAK NA SERVER I REGISTRACIJU

  1. Pokrenite Minecraft Launcher
    Ukoliko nemate Minecraft možete pronaći više informacija u sledećem tutorijalu:
    Kako instalirati preuzeti i instalirati Minecraft?

  2. Izaberite NICK koji ćete koristiti u igri i odgovarajuću verziju MC-a i pritisnite dugme Play
    [*SERB-CRAFT server podržava sve verzije od 1.16.5 do najnovije]

  3. Kliknite na Multiplayer, pa na Add Server dugme
    Unesite informacije kao na slici i kliknite na dugme Done

  4. Kliknite na server, pa zatim na dugme Join Server

  5. Kada prvi put uđete na server potrebno je da se registrujete komandom
    6.*/register <Vaša lozinka> <Vaša lozinka>** i obavezno zapamtite ili zapišite lozinku
    [Ukoliko vam pri ulasku izađe /login to znači da je NICK zauzet te morate izabrati drugi]

  6. Poželjno je da postavite vaš email kako bi ukoliko dođe do gubitka lozinke
    mogli da povratite nalog /changeemail <Vaš e-mail>

  7. Prilikom svakog sledećeg ulaska na server potrebno
    je da se prijavite komandom /login <Vaša lozinka>

  8. Za igru na nekim podserverima potreban vam je SERB-CRAFT AntiCheat koji morate pokrenuti svaki put kada ulazite na server!

DODATNE VAŽNE KOMANDE

  1. Ukoliko želite da na računaru sa koga pristupate budete prijavljeni na 12 sati,
    na HUB serveru kucajte komandu /remember, a za odjavu komandu /logout
  2. Da promenite šifru na serveru na HUB-u kucajte komandu
    3.*/changepass <Vaša stara lozinka> <Vaša nova lozinka> <Vaša nova lozinka**
  3. Ukoliko prilikom ulaska na server ne možete da pristupite svom nalogu kucajte /recoverpass
    5.*<Vaš e-mail>** i na e-mail koji ste postavili preko /changeemail komande će stići nova lozinka!
1 Like

Treba mi pomoć oko ulaska u server iz nekog razloga ne mogu da uđem

1 Like

Takodje, pokrenem anticheat, stoji 5 sekundi, ugasi se, a ja ne mogu da se pokrenem.

1 Like

Pozdrav, javi se na Discord serveru u Tiketu, ili otvori temu u AntiCheat sekciju.

Izvinite.Kada udjem u vaš server izbaci me,i kaže mi imate ne dozvoljene aplikacije upaljene na vašem kompijuteru.Kako to da popravim??

Trebam pomoć oko lozinke ne mogu se prijaviti