UNMAc necu da odgovaraju igraci na temu

Moj nick: (nick mi je ban, a ovde trazim unmac).
Mac:Bagovanje
Dobio: pre 2 meseci
Igrao sam 3 dana na serveru kad sam bio u switzerland i evo vratio sam se sada. Mislio sam da sam dobio mac za 1 acc bagovanje. Nisam dugo ulazio na forumu i evo danas sam se log. Gledao sam svoje teme od dosade i jednu od mojih UnMac tema. Tamo je Manic12 odgovorio, kako sam Mac drugog dana za bagovanje broj 2. Ja se ne secam da sam bagovao opet i to sa Cooperom. Neki igrac se pretstavljao kao sam ja (ocigledno). Vidi se da manic nije dao mac njemu vec meni. (adresu na kojoj sam posljedni put bio log sa acc-om Dark_Angel_MKD) i doslo je do velike greske . Usput ne znam koji je tajj acc, a vi sigurno znate (modovi ili vlasnici). Trazim moderatora ili manica da mu dam mac adresu i IP od kompjutera u private prouku i da se sve to proveri i resi. Iskreno posljednu poruku na temu nisam procitao kada je bila napisada (pre 2 meseci) , ali evo sad sam video i stvarno se sada osecam neprijatno… Iskreno, ukoliko vi mislite da sam u pravu, odgovorite na temu. (Da odgovore vlasnici ili moderatori) Necu da odgovaraju igraci, ponavaljam…

ustv, tema drugog igraca za UNmac gde sam ja odgovorio i manic je odgovorio meni tamo. sve jedno doslo je do greske

MACBan je ban koji ti zabranjuje da udjes na server pod bilo kojim nickom. Ne mozes uopste uci na server sa tog racunara. Cisto da znas za ubuduce.

Meni je jako konfuzno ovo što je napisano. Ako sam dobro razumeo ti nisi bagovao već neko drugi?

Javi se na ts3.

Zar se nisi ti hvalio da si prešao mac ban :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk