Unban zahtev - veciBeast

Vaš nick: veciBeast
Server: Podserver/Global/TS3/Discord
Razlog bana: Trgovina van igre.
Trajanje bana: Temp 3m
Vreme bana: 22.03.2024
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Pre svega hteo bih da se utvrdi da pravilo koje sam prekršio , nisam imao nameru da to uradim. Nikada mi nije bilo poznato da je rečenica koju sam izrekao protiv pravila servera, upozorio na posledice pa makar to pisao ironično. Kada smo kod ironije , adresirao bih to da nikada nisam imao nameru da sprovodim bilo kakvu trgovinu van igre kako bih dobio prednost na serveru, rečenicu koju sam napisao nije bila upućena sa zloupotrebljavajucom namerom,niti bilo kakvom namerom pre svega , jer u tom trenutku sam igrao drugu igru na mobilnom uređaju i jednostavno me je poneo trenutak i izrekao sam bezazlenu šalu iz koje su neki pojedinci shvatili kao uvredu i odlučili su da me prijave. O tome da sam se šalio može se videti u kontekstu rečenice, jer kao što vidite , cena koju sam ponudio je sumanuta tako da se zaista vidi da nikada nisam imao nameru da promovišem trgovinu van igre. Kao dugogodišnji igrač nikada mi nije bilo poznato to pravilo a napomenuo bih da igram još od 1.7 verzije. Zato iskazujem molbu kako bih dobio unban, mislim da pravilo koje tehnički nisam ni prekršio jer sam samo uputio bezazlenu šalu u chat-u.

3 Likes

Unban ovog coveka, bas je gascina !

3 Likes

Slazem se sa komentarom iznad.

3 Likes

Vasa tema je prihvacena!

Nadam se sledeceg puta neces prekrsiti pravilo u nekom vecem obliku, ovog puta si kaznjen za neko sitno krsenje, ali je ipak spalo u Trgivonu van igre.

Lock!

4 Likes