UnBan lanc v2 pregled

Vaš nick:lanc
Server: Podserver/Global/TS3/Discord inSmokeSs#9264
Razlog bana: kilaura
Trajanje bana: Temp/Perm/MAC temp
Vreme bana: 2 mjeseca i 30 dana
Zašto mislite da trebate da dobijete UnBan: Postovanje,zelim da objasnim zasto sam prijavljen…
Vec duze vrijeme isto to radim jer imam problem sa mc ako nista ne radim pukne mi mc ne razumijem do cega je.I kada ostanem afk na misu imam duble click na koji nesto stavim da mogu skupljati sc poene.
Iz svakog aspekta gledanja imam pravo to da radim kad sam afk nisam snimljen u borbi i ne narusavam ravnopravnost drugi igraca . Smatram da sam nepravedno kaznjen i zelio bi da uvazite moj zahtjev.Napominjem bio sam afk i nisam narusavao druge igrace,to radim vec druze vrijeme da bi bar nesto sc poena dobio trudim se u igrici koju igram.Hvala vam na razumjevanju.

Pozdrav sreapbelow mi je pregledao temu ako zelite pokazat cu vam na discorud kako izgleda doble klick na misu on je menr izgurao iz coska i na video je dignuta glava takod a duble klicku udarao samo isprrd mene i kada me je pomakeo udarao sam igrace jer duble klick radi na igracima.
Ako zelite molim vas da vam pokazem vam na discordu i mis i kako sam spectate jer stvarno nemem nista da bi anstetio server.L P

Zahtjev za unban se odbija.