Ukidanje Cf da prisons GLASANJE

NEMA predaje burazz!!!
U liknu ispod glasajte da li zelite da CF nestane sa prisona i vratimo prison na staro.
Hvala unapred!
Link za GLASANJE:

Btw zamolio bi Lestrq da ne zakljucava temu.

A tebra ko te tera da igras ,?

Koliko si dobio na cfu?

Koliko si dobio na cfu?[/quote]

Prosle sez izgubio 3 mil dobio 1 mil.
Ove sez nw igram.
Al niko mi nije rekao da moram igrati to je sve bilo do mne.
Reseta se x ja odem kopam 1 sell odma igram cf.
Dok neko ne udje rovarim y da opet igram ako izgubim
Tkd to je do mne , meni neb smetalo i na fac da se doda to.

Koliko si dobio na cfu?[/quote]

Prosle sez izgubio 3 mil dobio 1 mil.
Ove sez nw igram.
Al niko mi nije rekao da moram igrati to je sve bilo do mne.
Reseta se x ja odem kopam 1 sell odma igram cf.
Dok neko ne udje rovarim y da opet igram ako izgubim
Tkd to je do mne , meni neb smetalo i na fac da se doda to.[/quote]

Ovo je za PRISON NE ZA PROSLU NEGO ZA OVU SEZONU kontas da je cijela sezona prisona sjebana previse p2w - p5,s6, svaki prijedlog koji smo mi dali nije prihvacen sem onoga za cijenu rudnika… Cf unistava poentu prisona nego na njemu zgrne po 2-3 miliona dok neko umre dok iskopa isto toliko…
Ja sam testirao usao sam na alt i drug mi payao 20k usao sam liku koji je prije igrao i winam ga,lik koji je puko 3x na 5k npr ako udje nekom u 100k wina jer je prije toga imao streak gubljenja…

Koliko si dobio na cfu?[/quote]

Prosle sez izgubio 3 mil dobio 1 mil.
Ove sez nw igram.
Al niko mi nije rekao da moram igrati to je sve bilo do mne.
Reseta se x ja odem kopam 1 sell odma igram cf.
Dok neko ne udje rovarim y da opet igram ako izgubim
Tkd to je do mne , meni neb smetalo i na fac da se doda to.[/quote]

Ovo je za PRISON NE ZA PROSLU NEGO ZA OVU SEZONU kontas da je cijela sezona prisona sjebana previse p2w - p5,s6, svaki prijedlog koji smo mi dali nije prihvacen sem onoga za cijenu rudnika… Cf unistava poentu prisona nego na njemu zgrne po 2-3 miliona dok neko umre dok iskopa isto toliko…
Ja sam testirao usao sam na alt i drug mi payao 20k usao sam liku koji je prije igrao i winam ga,lik koji je puko 3x na 5k npr ako udje nekom u 100k wina jer je prije toga imao streak gubljenja…[/quote]

Ali te pare koje se vrte na CF su došle od nečijeg kopanja. Nisu izmišljene pare, ekonomija je tu.

[quote=“SerbianCreed” post=246523]NEMA predaje burazz!!!
U liknu ispod glasajte da li zelite da CF nestane sa prisona i vratimo prison na staro.
Hvala unapred!
Link za GLASANJE:

Btw zamolio bi Lestrq da ne zakljucava temu.[/quote]

Slusaj brate, kao prvo nemoj da spamas sa temama odgovorili su ti vec , a kao drugo niko ti nije kriv sto si unlucky i sto si ljubomoran na likove koji uspevaju da zarade pare pomocu /cf. Niko te ne tera da igras CF i da posle places kad ti lik uzme 100k ili koliko vec nzm posto ne igram PRISON a i na RP-u je isto. NIKO TE NE TERA DA IGRAS CF.

Jebo te cf.
Ako ti ne valja nemoj da ga igras i kraj

[quote=“SerbianCreed” post=246523]NEMA predaje burazz!!!
U liknu ispod glasajte da li zelite da CF nestane sa prisona i vratimo prison na staro.
Hvala unapred!
Link za GLASANJE:

Btw zamolio bi Lestrq da ne zakljucava temu.[/quote]
Ja se slazem da se makne cf napravio sam temu pa pogledajte i dajte odg.
Al ovo je stv smorilo zalim sto sam krenuo da igram prison,wiked je napricao da ce biti manje p2win i cf itd i na kraju nista!
Pozdravlja vas Assist