UHC Texture Pack

Ovako, pošto niko od vas nije postavio neku PvP texturu, a možda i jeste, hteo sam vam predstaviti jednu PvP texturu koja se uglavnom koristi za UHC gametype ili vam ga Ultra Hardcore pa evo skinite, probajte i uživajte ! :wink:

Link: http://www.mediafire.com/download/j2y8u3ye8v7yyms/§c§lThe+UHC+16x+Pack+§2§l+[1.8+Compatible].zip

Nadam se da će vam se svideti.

Evo skidam je da vidim kakva je :slight_smile:

Zao mi je sto nema UHC na serbu nadam se da ce se dodati jer je to kao da kreces ispocetka survival al’ srca se nmg regenerisati sem ako ne pojedes obicnu golden apple ili napitak zdravlja
Inace textura je EPIC
A kad goris skoro se nis ne oseti msm ne vidi se na ekranu celom i to je lepo
Textura veoma dobra :wink:

[quote=“Dusan213” post=37643]Zao mi je sto nema UHC na serbu nadam se da ce se dodati jer je to kao da kreces ispocetka survival al’ srca se nmg regenerisati sem ako ne pojedes obicnu golden apple ili napitak zdravlja
Inace textura je EPIC
A kad goris skoro se nis ne oseti msm ne vidi se na ekranu celom i to je lepo
Textura veoma dobra ;)[/quote]

Naravno to bi bilo super ali valjda će se Batica ili Manić toga setiti videćemo nikad se nezna, LP. :cheer:

Sada skidam texturu, da vidim da li mi odgovara. B)

msm da bi to dosta pomoglo pocetnicima ili nekim starijim igracima da vide sebe kako bi mogli tako da prezive i ako im je tesko da im to bude trening msm nez sta da kazem na UHC sam samo prvih 4 puta bio noob msm zauzimao lose pozicije,ali kasnije sam uvek ulazio bar u top 5 u skoro svakoj rundi sem ako mi pukne net ili server onda jbg xD

I to što kažeš Dušane UHC će ih naučiti nekim stvarima kao i mene :slight_smile:

Serb treba dobiti jos puno igraca jer u svakoj igri treba biti po 100 igraca :confused:

Ne mora, mora imati 20 igraca, bio je jedan UHC na prolecnom raspustu… Ali ja nisam ucestvovao jer sam zab na to. A to sto si ti video na MPX to nije nista + tih 100 igraca igraju 4 sata minimalno jer je povrsina 3000 x 3000.

Sranje