TuneUp 2014 + downoload[NO VIRUS}

Ljudi predstavljam vam TuneUp 2014:
Download : AVG TuneUp | Clean & Speed Up Your PC | Free Download
Vodi racuna o kompletnom servisu racunara.
Nudi vrhunske performanse za Windows, programe i igre
Obuhvata vise od 30 pametnih alata.
Daju besplatnu trial verziju, kao i do sad.
Kakva su vasa misljenja da li ga je neko probao ?
Meni je dosta procistio kompijuter i sada je brzi mnogo.Ako se pitate da li nece kociti ako imate CCleaner epa nece mozete imati i TuneUp 2014 i Ccleaner u isto vreme samo sto za razliku od CCleaner Tuneup automatski pazi na vas kompijuter.Naravno kada skinete sa interneta dobijete samo trail verziju ispod cu postaviti serijiski kod samo ga ukucajte ne morate full name ili password samo copy/paste i aktivirace vam full verziju
Serijiski kod:CMZMP-4VFZ4-923MR-QMXBE-YMNKQ-SJS2T

Nadam se da vam je ovaj program pomogao.Hvala vam sto ste barem procitali ovu temu.

-AlcatrazX

Moj predlog je da ne skidate takve programe kao sto je ovaj TuneUp ili kao Advanced System Care, a i reci cu vam zasto… Ti programi sadrze algoritme koji jos uvek nisu dovoljno usavrseni da bi mogli dovoljno dobro da barataju sistemskim fajlovima kompjutera… U zelji da ocistite kompjuter vi cete ga samo jos vise unistiti… Npr. Upalite program da vam ocisti kompjuter i on krene da skenira Registry i skenira i nadje neke nepotrebne stvari i vi obrisete to, a registri su ustvari srce softvera… I nakon nekog vremena kompjuter ce se mozda gasiti ili praviti neki drugi veci problem… Ja kada vidim da kompjuter ne radi dobro prvo sto radim je skeniranje normalnim antivirusuom, zatim brisanje virusa iz karantina, posle toga skeniranje Malwarebytes programom koji je veoma kvalitetan i dobar program i brisanje virusa i sa njim, zatim Spybot Search & Destroy i sa njim brisemo one male viruscice ako mogu da se nazovu tako i imunizujemo browser sistem… Zatim radimo ciscenje nepotrebnih stvari sa CCleaner ali samo fajlova ne i registra! Zatim radimo defragmentaciju HARD DISKA, SDD se ne defragmentuje… i to bi bilo to, kompjuter je spreman da nastavi dalji rad!

Ja licno koristim YouUninstaller, a za Registry kodove idem rucno, ali samo onda kad znam sta trazim :slight_smile: