[TORRENT] Dishonored

Pozdrav svima, da neodugovlacim pre par dana sam skinuo Dishonored igricu i radi odlicno! :slight_smile:

Link Torrent: http://thepiratebay.se/torrent/7766844/Dishonored_-_PC_Game

Source: ThePirateBay

Igrica je napravljena 2012 godine i dizajnirana je da bude First Person Assassin Game odnostno ubijanje iz senke.
Kroz veliku mapu odvija se radnja.Vi ste covek koji je branilac Kraljice i njene kci, kraljica je ubijena ali su zli ljudi okrivili vas, ceo grad vas je zamrzeo i ostali ste bez casti (Dishonored) , krenuli ste da oslobodite mladu kci u kojoj vam pomazu dobri ljudi i sticenici kraljice, ali i tajanstveni carobnjak koji se isprecio ispred vas i u vasem snu vam je podario magicne moci.Uskoro vi postajete senka, idete gradom i skupljate magicno kamenje koje ce vam pomoci oko vasih magicnih moci.Usput otkrivate i misije sa strane koje ce vam dodati vasu nagradu ali takodje izmeniti vase misije i mozda i totalno zakomplikovati ih.

loler54: “Moje iskreno misljenje o ovoj igrici je STRAVA, ne samo sto volim igrice u kojima ste vi neki tihi ubica koji reze tudje vratove i zavrce im sije ili radi hardcour parkour po banderama nego ima vise od jednog nacina kako da zavrsite igricu, mozete sve pobiti i izaci, ili mozete jednostavno uci i sunjati se (kako bi trebalo) i to ce vam dodati neke poene i pare.Igrica je obogacena magijom koja ima VELIKI uticaj na sam tok igrice jer je veoma korisna…”

Igrica je napravljena od strane Arkane Studios a u javnost je obljavljena od strane Bethesda Softworks koju verovatno svi znate po Skyrim-u ili Oblivion-u (Koji su usput moje 2 Favorite igrice ujedno sa MC-om)

O cemu se radi u igrici? :slight_smile: