Top 4

Ovako napisite svoje najzanimljivije snove ja cu odabrati 4 najzanimljivija
4 mesto-1.500$ na survival
3 mesto-2.000$ na survival
2 mesto-Member u mom f
1 mesto-moj plot na RolePlay

Takmicenje traje 3 dana posle 3 dana pravim temu sa pobednicima a teme za snove kogu biti bilo koje…SRECNO

Kao mala jako cesto sam sanjala, uglavnom su to bili strasni snovi, desavalo mi se i da isti san sanjam vise puta, gori je osecaj nego kad gledas horor film…Sanjam kako se budim iz kreveta, mrak je u celoj kuci, nista ne vidim, hodam od sobe do sobe trazeci mamu, oca, brata, baku…Hodam stepenicama od prvog ka trecem spratu, silazim i penjem se, pokusavam cak i napolje da izadjem, ali vrata su zakljucana, tako hodam kroz kucu trazeci porodicu koja spava u kuci, ali ja ne mogu da ih nadjem, pokusavam da pobegenem jer pored mene su…kako to da objasnim kao duhovi, bolje reci zvukovi koji me proganjaju, koji me udaraju i guraju, okrecem se, oko sebe, ali nikoga ne vidim, samo mrak, i ti grozni zvukovi, koji mi govore gde da idem, sta da radim…Ulazim u svoju sobu, jos nisam otvorila vrata a iza mene se pojavljuje moja majka, i kaze ‘Ne idi tamo, iza vrata je Marija’, zatvaram vrata i odlazim…Zatim se probudim sva uplasena, i sledece noci isti san…
-Slabo pamtim snove, obicno, kada se probudim, posle pola sata zaboravim sta sam sanjala, ali ovaj san nikada necu zaboraviti, izgledao je tako stvarno, pogotovu za tu ‘Mariju’, i pitala sam majku kao ko je ona? Jer sam bila ubedjena da je ona stvarana, i da se to desilo, ali nije…I danas se plasim mraka, i ne bi smela da udjem u tu sobu kada je ugaseno svetlo, sta vise sada je to soba mog brata, ima devet godina i plasi se da spava sam, kada sam ga pitala zasto? Pogledao je na plafon iznad ormara, gde se nalazila kao zamalterisana fleka, i rekao mi je odatle dopiru glasovi, koji me plase…(Fleka je od vode, koja je tu curila, jer je iznad kupatilo).

Kada neko pusti vodu cuju se voda.

Ne, nisam mozda lepo objasnila nije se cula voda, jer bi onda celo kupatilo poplavilo, nego je od ves masine curelo, i onda je to zamalterisano…

Ja sam sanjao da sam medju jevrejima i da cekamo u redu da nas hitler pretvori u sapun…

Ja uvek sanjam besm8slene snove naprimer sacam moju macku pa predjem na svemir rly?klarax bas strasno snoce si imala;ja u prethodna tri dana imam neke nasilnicke,lude horor snove…

ja sam sanjao da sam bio kod babe i od jednom je nesto ljubicasto islo prema meni i od jednom sam se nalazio u avionu sa mojom majkom i drugarima i od jednom vrata iz aviona su se otvorila i izleteo sam napolje.zatim sam pao na nesto mekano i od jednom crna tecnost je bila po celom svetu(ne planeti nego svetu)i sunce je izgledalo ko da bada bas na mene i da se planeta smanjuje i od jednom je doso neki tamo crni sismis sa nekim macem koji on zove cosmetic sword i zaklao me i onda sam se stvorio u nekoj sobi i posle par trenutaka soba je pocela da gori i ja sam izgoreo i tek onda sam shvatio da sam se probudio

ista stvar

ali samo kada je tog dana grejalo sunce

i klarax nisam razumeo jel ti mama rekla ko je ta marija ili ne

Ne, rekla mi je da sam to sanjala…

a ok

Za sada ovako je
1 mesto ima klarax2
2 mesto ima aki3685
3 mesto ima ZA SADA NIKO!

Pozurite i zauzmite 3 mesto P.S.moze i SC tim da ucestvuje ako oce :stuck_out_tongue:

PAZNJA!nagrada za drugo mesto nece biti dodeljena jer mi je f raid ovako cemo
3 mesto-1500 na survival
2 mesto-2000 na survival
1 mesto-moj plot na RolePlay sa itemima,zamkom’parkour i pare

cek za nebi trebalo 2.mesto da bude 2000 a trece 1500.
I jednom sam sanjao da sam prespavao kod svojih drugara i od jednom su se culi neki zvuci i mi smo izasli napolje.videli smo neki dvorac koji je pao sa neba i usli smo.od jednom bili smo na vrhu dvorca i podelili smo se(mislim u timove)i onda ja i moji drug smo padali kroz taj zamak(buvalno kao mapa droper) i pali smo.onda smo se ja i moji drug razdvojili i ja sam pokusavao da se popnem gore jer sam video neki kristal na vrhu.nisam nikako uspeo i od jednom se pojavio moji drug kog sam upoznao bas dan pre toga(mislim u pravom zivotu sam ga upoznao). on i ja smo kruzili oko oko tog zamka i videli smo kako neki dijamant stavlja sunceve zrake na zemlju(a bilo je 2:00 XD) i stvorio se portal.ja i on smo usli u portal i tu sam se probudio zbog tetke koja me je pitala da li hoces bured sa sirom ili sa mesom i ja samo sto nisam explodirao(da nisam spoenuo da su nas neka dva coveka proganjala na pocetku sna)

Aki mnogo igras minecraft.

Jao znas sta e upravu si imam i na fonu i na kompu i na tabletu i na laptopu

Zavisnik.Aki veruj mi ja sam igrao 24 H minecraft i sjebao sam se u skolu nemoj i ti ipak sam 7 razred.Uci ja sam prestao da igram mc

cuti ja dobijam 4 iz matisa a majka mi se dere posto je ona profesorka matematike

Nagrade delim cim se vratim sa odmora u Cacku ostajem tako 7 dana.

pree neku noc sam sanjala kako se setam nekom ulicom i naidjem na biciklu i uzmem je i spustim se niz ulicu