To sta mi se skinula vanilla

Normalno da cu resit sam posto od jucer na vecer nemam svoje iteme ni bazu a lik nije ni opomenut a da sam ja to uradio odma bi ban dobio e to nije dobro imate uvid u sve mogli ste videt tko je sta s tim da i imam neke dokaze da malo dublje prokopam da je vecina izgradena od mojega truda kao i polovica kriper i wither farme na koje je oslo 3 sedmice skoro e i znaci on dalje timuje i deli na veliko iteme a ja da samo cekam mozda se nesto desi u narednih par dana pa mozda dobijem koju lopatu iz chestrooma ,ako se vec nesto takvo desilo trebao je odma odgovarat za akcije a ne sta ste ga obranili kaj da je nez sta zamisli djfantom da se mucis ko konj od samog starta sezone i onda ti neko to sve uzme ne mozes ni do svojih itema ti bi cekao par dana? Da se to resi ? Svaka cast niste tolko losi al ne radite kako spada ja sam njega pozvo u tim i sad on ima moju bazu? I sad bi ja trebao smiren biti sta ne mogu da igram? Raid farmu sam se ubio da ju napravim lepo ima eme i toteme za djabe sad sve pokro malac a vi meni da ja imam ovakav i onakav recnik,brate to je nista sta bi sve mogo da kazem kolko gori u meni jer sad sposoban zaklat nekoga trenutno a sta se vanille tice najmanji problem je kupit drugi pristup tu me necete povredit dosta sam vec trpel da ne kazem sta tu stvarno nije fer

Čim sam danas video tvoju prijavu koja je poslata sinoć na discordu (znači prošlo je manje od jednog dana, a ne par dana kako ti ovde navodiš) odmah sam reagovao i javio se zLayonu. Da ti nisi srušio celu bazu i sve chestove, ovo bi se lepo rešilo već večeras i imao bi nazad svoje iteme. Ovako si izgubio i iteme i pristup Vanilli. Ja stvarno razumem tvoje nezadovoljstvo i tvoj trud koji su uložio u celu bazu i skupljanje itema, ali ne razumem detinjaste i nezrele postupke - prvo postavljanje lave i tnt-a u bazi (na šta sam zažmurio), a onda i rušenje cele baze. I da se na kraju nadovežem na tvoju prvu rečenicu - “normalno da ću rešiti sam” - šta si “rešio” time što si izrušio celu bazu, koja je usput bila i tvoja?
Pozdrav.

Javio si se njemu a hteo sam i ja na lep nacin pa mi reko da mi da dve farme i dc itema i radije cu sve srusit nek da uziva u mojem potrosenom vremenu teoretski je isto kao da sad odem nekome claimam bazu i na isto dode :smirk: ukrao sam tipu bazu tako je ssd i on meni a s njim se ne moze dogovorit jer je gori od mene ja znam da sam uzasna osoba jer pucam na takve stvari jbga ne volim kad me neko za budalu ima
I sad ce proc bez ikakvih problema on mene ko sisa
Msm znam da moji postupci nisu okej al sta da kszem tako je kako je previse sm se mucio da me klinjo sa 14 god tako spusta