TheBridges - GR LETO 2021

Pozdrav igrači The Bridges-a!

Koje promene bi uveli na Bridgesu? Da li bi uveli novu mapu, novi kit? Pišite predloge ispod i Vaš nick, a najbolji predlozi nagrađeni po početku sledeće sezone.

Pozdrav, hteo bih da predlozim par stvari vezano za Bridges podsrw, da se fixa leftanje iz voida sa komandom /leavekomanda /me ne radi dok smo u gejmu ili spec modukao i to zelim predloziti za rank Bridger npr: kit archer je nekako slab npr u ranku BridgeLord ima bow punch1 power2 ili 1ne secam se a za Bridge rank da se stavi bar power 1 jer mislim da je to okej.Onda mislim da bi trebali mostovi da budu skroz popunjeni, dodati jos jednu perlu za kit teleporter kada je u pitanju rank bridgelord jer birdger ima 2 isto kao Bridgelord a opet je ovaj jaci rank pa eto cisto da ima razlike ili umesto perle te jedne staviti full armor ili tako nesto, i ako bi moglo da spectator moze dobiti kompas da se tpa do igraca. takodje mislim da bi trebalo malo da se poveca broj supica kao i ruda kada ima vise igraca npr udje 30 igraca u jednom timu bar 1 no armor lik i no heal, Srpski pozdrav

Gg master_pv isto to sam i ja predlozio!!! Pre tebe tako da ukrao si od mene soon enemy!!!

[quote=“vyzes post=277413”]Gg master_pv isto to sam i ja predlozio!!! Pre tebe tako da ukrao si od mene soon enemy!!!

Ne bro, to su moji predlozi, piso sam sat vremena
[/quote]

ne znam bro ja sam isto to napisao 4. aprila :slight_smile:
i jos po nesto al uglavno sam pricao to za archera teleportera void je fixan, i mislim da nece biti to za mostove al bih realno volio

[quote=“vyzes post=277415”]ne znam bro ja sam isto to napisao 4. aprila :slight_smile:
i jos po nesto al uglavno sam pricao to za archera teleportera void je fixan, i mislim da nece biti to za mostove al bih realno volio

Volio bih i ja al nadajmo se…
[/quote]

Pozdrav, hteo bih da predlozim par stvari vezano za Bridges podsrw,
komanda /me ne radi dok smo u gejmu ili spec modu
kao i to zelim predloziti za rank Bridger npr: kit archer je nekako slab npr u ranku BridgeLord ima bow punch1 power2 ili 1ne secam se a za Bridge rank da se stavi bar power 1 jer mislim da je to okej.
Onda mislim da bi trebali mostovi da budu skroz popunjeni, dodati jos jednu perlu za kit teleporter kada je u pitanju rank bridgelord jer birdger ima 2 isto kao Bridgelord a opet je ovaj jaci rank pa eto cisto da ima razlike ili umesto perle te jedne staviti full armor ili tako nesto, i ako bi moglo da spectator moze dobiti kompas da se tpa do igraca. takodje mislim da bi trebalo malo da se poveca broj supica kao i ruda kada ima vise igraca npr udje 30 igraca u jednom timu bar 1 no armor lik i no heal .I mislim stvarno bi trebalo da se dobijaju rankovi za top na bridgesu npr /b top kills top 5 rankove ili top 10 mozda scp ili pare sta god

Mislim da bi trebalo da se napravi kao neka rank arena za practice ,da se vežba tamo i da se mogu koristiti rankovi kolkio zelis te da se killovi ,asistovi i smrti tamo ne racunaju pod /b stats, također trebalo bi da se fixa to sto makar winas game dobijas smrt kada te prebaci u spectator mode.Trebalo bi dodati neke mape bez voida ,npr neku mapu u kojoj voda daje damage.Također da se spavnuje vise ruda ,gljiva za supe i da se smanji spawn rate zivotinja jer cesto zbog njih game laguje.
Također na ostrvu od plavog tima ima block koji je bagovan te se nemoze srusit.
Bar 3 puta dnevno se desi da se i cjela mapa glichuje te ostane ista kao što je bila prosli game sa mostovima i svime.
DividedBy3

ja mislim da bi trebali dodati nove mape o jungli i da vratite onu mapu sa vulkanom u sredini (onu staru mapu) i da malo nerfujete bridge lorda barem da maknete kb iz bridge lorda pa da se samo moze dobiti u scmasteru scprou i u yt ranku, da litim blokova u visinu bude oko 50 blokova jer skybasovi su pre op protiv onih koji nemaju berserker kit, i da nerfate gapple malo,i da se bomber kit malo buffa kao primjer da mozes da bacis zapaljeni tnt oko 5 ili 6 blokova i da se tnt kada bilo koji igrac postavi na zemlju da se odma zapali(ali da tnt moze samo kit bomber bacati da je i on malo posebniji) i kao i svakog global reseta da se svi leaderboardi i statsi brisu.

  1. Po mom mislenju rankovi na Bridges su previse OP ( perle , punch , kb1 ) ja bi to izbacio.
  2. Bridges Spawn - ubacite statistiku igraca Top: kills , assist , wins , kao na practicepvp.
  3. Na bridges se igra samo 1 mapa ( QuatroStagione) tako da ubacite nju i ista ona al sa vodom da skida damage).
  4. Turniri - ( igraci da prijave svoj tim na forum 10 igraca na primer ) - ( da ima posebna mapa za turnir ) - ( veca. , vise ruda ).
  5. Povecati cenu SVIH kitova - to bi znacilo da ce i oni koji i nisu tako dobri imat vise vremena se naviknu.

stefanece

Mkd

Mkd

pojacajte kit archer,dodajte jos kitova(tipa neki koji mogu da spawnaju mobove, kitove sa jajima ili grudvama, i jos neke) sto se tice mape bilo bi kul ona gde voda skida srca jer 70% killova su tako sto neko nekog baci u void,bilo bi lepo kad bi se smanjili dmd na mapi tipa na 38 na jednom ostrvu jer zlato gubi svrhu takodje u kitove koji se placaju pravim novcem mozete dodati enc tablu i nakovanj

Ja bi sve ostavio kako jeste,ako dodate novu mapu niko je nece ni igrati jer uglavnom svi samo qutro igraju sto je logicno,mostove ne popunjavat lakse mi je da rusim ljude,samo /me komandu da moze u rundi da se koristi i naravno da ovi sa bomber kitom ne mogu da postavljaju tnt prije mostova jer ima debila koji trolaju a sc tim kako ja znam nije banovao nikog zbog trolovanja a nove kitove msl da nije potrebno dodavati.

Mene samo zanima jel ce da prestane da me crashuje,ili nece ? na svaki drugi gejm me crashuje,ili evo sad upravo u toku gejma,ne znam koji fazon…?

ja bih uveo novu mapu a mozda i kit pitao bih igrace dali zele nove kitove ili novu mapu mslm vi odlucite veliki pozdrav za vas najjaci ste moj nick u mc:viktorlicina2

Bridges Spawn - ubacite statistiku igraca Top: kills , assist , wins , kao na practicepvp.
Na bridges se igra samo 1 mapa ( QuatroStagione) tako da ubacite nju i ista ona al sa vodom da skida damage).
Turniri - ( igraci da prijave svoj tim na forum 10 igraca na primer ) - ( da ima posebna mapa za turnir ) - ( veca. , vise ruda ). Povecati cenu SVIH kitova - to bi znacilo da ce i oni koji i nisu tako dobri imat vise vremena se naviknu.

  1. Ne popunjavati rupe na mostovima (Nije fora bilo bi previse lako)
  2. Ubaciti nove mape (moze cak i stare da se vrate kao npr “let it snow” itd)
  3. Sto se tice teleporter kit-a Bridgeru ostaviti 1 perlu jer bi bridgelord sa 3 perle bio previse OP (a bridger kao slabiji i jeftiniji rank ne treba da ima 2 perle)
  4. Ubaciti indikator na kit witch kao nekada sto je bilo,primer na slici :
    https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9702/InkedHvataj_LI.jpg tako da igraci vide koliko im traje nevidljivost.
  5. SCpro,SCmvp,SCmaster,BridgeLord-u i YouTuberima dati komandu /fly na spawn-u (ne u lobby-iju!)
  6. Rankove ne treba dirati(osim bridgera tu smanjiti teleporter kit za 1 perlu) i povecati cenu npr BridgeLord 300din/3e, Bridger 200 din/2e.
  7. Popraviti kit Thor nekada ne pokupi rude koje stoje ispred igraca koji ga koristi.
  8. Ako vec moze da se ubaci neka mapa sa vodom umesto voida a da pritom voda daje damage igracu ako upadne u nju ne bi bilo lose da se ubaci jedna mapa cisto radi toga da ako dosadi void izglasamo mapu sa vodom. ps vi koji to trazite znajte da ce vam fps verovatno biti manji za 20%
  9. Dodati rankovima kit Fireball nesto kao na bedwars-u BridgeLord-u 2 fireball-a i Bridgeru 1 fireball cooldown neka bude 24h jer naravno OP je. (moze se i bez ovoga iskreno i ja se dvoumim neka igraci odluce)
  • mislim da nisu sve stare mape dodane (tipa let it snow), a uz to bi valjala i jedna nova (ako moze da bude malo sa vecim isovima). mislim da bi nam bilo interesantno jer se sad stalno vrti quatrostagione
  • mislim da bi bilo dobro dodati teleport u spec modu, a ne da idemo od lika do lika
  • mozda dodati i parkour na spawnu, jer se nekad dosta speca i onda bude smor
  • povecati broj mushrooms, malo je supa kada je veci broj igraca u timu
  • bilo bi kul ukoliko je moguce dodati neke achievements za razlicite aktivnosti koje bi donosile novac uz killove i winove
  • kit bomber moze da killa teammate-a, i to likovi rade u zadnje vrijeme…
  • staviti neki limit za skybase sto se tice blokova, ili to samo igraci ne postuju
  • slazem se da se stavi indikator za witch jer ne znamo kad nismo invis
  • promeniti i izgled lobby-a ukoliko je moguce, isti je od pocetka
  • mozda vratiti da igraci mogu da vide sta pisu ovi koji specaju, to je ranije bilo tako i mislim da nikom ne smeta
  • promeniti boje timova!!! ako moze pink da se uvede hvala.

1.U Bridge Lordu davati 3 perle, a u Bridgeru 1 perlu.
2.Na svim mapama dotati vodu koja skida damage (jer lik moze da pobedi samo sa vodjanjem i kit witch je pre op).
3.Na spavnu da se doda koji igraci imaju najvise kilova i najvise pobedjenih.
4.Da se spavnuje vise ruda i gljiva.
5.Na ostrvu kod plavih na mapi quatro stagione ima jedan blok koji uvek baguje i ne moze da se iskopa.
6.Da ko ima bombera da ne moze da postavlja tnt pre padanja mostova.
7.Ubaciti na kitu witch indikator kolko jos traje, i na kitu bersker dodati indikator za kolko vremena se moze iskoristiti leap.
8.Da ljudi sa rankom mogu leteti u spawnu.

Ne slazem se , na midu treba da se ide sa berserker ili sa blokova a ne sa perle nije ovo SkyWars.
°izbacite perle

Zdravo,ovde Shulke nadam se da ce vam se ovo svideti:mogli bi ste da napravite dve nove mape i jos jedan rank pod imenom kingoflord i da se dodaju dva kita jedan za hranu a drugi za jaja ili grudve da se dobijaju po cetiri na svaki minut.Nadam se da ce vam se ovo svideti