TGE

Meni Minecraft pocinje u verziji 1.7.10. Tacnije, par dana pre izlazka 1.8 verzije. Kad sam skinuo MC, nisam znao gde je inventar, i cak se nisam znao kretati. Pre igranja MC-a sam igrao GTA Vice City, te sam imao skroman komp: CPU je bio neki Inet Dual Core 2.2Ghz, RAM-a 4GB, GPU je bio nVidia GeForce 9600 GT. To je bila moja “gaming” konfiguracija. GTA VC sam igrao na strelice. GTA VC mi je nekako prirastao srcu <3 pa zbog toga nisam igrao GTA SA. :smiley: Tako da zbog toga nisam se znao kretati u MC-u. Crafting recepte sam nekako naucio, a PvP mi je bio UZAS! Prvi nick koji sam koristio kad sam skinuo MC je bio MiniGames. Archer skill takodje nije bio nesto posebno. Prvi death je bio, naravno, od kripera. P.S. Ne od CREEPER1BLOW :smiley: Gradjenje kuce je bilo nesto neverovatno! To je bio pomak napred od zivljenja u pecini. Pronalazak dijamanata je bilo WOOOOOOOW! Jednom sam se izgubio dok sam igrao prezivljavanje, a imao sam kucu sa krevetom i mnogo irona i zlata. Nisam se hteo ubiti, iako sam imao iteme u chestu kod kuce. Tako sam igrao prezivljavanje dok nisam postajao sve bolji u prezivljavanju. Kasnije me prezivljavanje smorilo, pa sam igrao u /gamemode 1. Tek kad je izasla verzija 1.8.7 sam krenuo igrati na serverima. Ne mogu se setiti koji mi je bio prvi server na kome sam igrao, ali kad sam video: SERB-CRAFT Jedini pravi srpski minecraft server! >>HUB >Rol3play >Mini Games >Survival, odlucio sam: “Ovo je sigurno dobar server”. HUB je bio neverovatan! Na server sam prvi put usao u julu 2015. :smiley: Prva igra koju sam igrao je bila Survival Games. :smiley: Kasnije sam poceo igrati Sky Wars, i onda sam se jednostavno zezao po HUB-u. Posle 9.11.2015. sam igrao Roleplay ko lud! :smiley: Paintball sam takodje igrao. P.S. Vratite paintball na mrezu. :smiley: Uzivao sam na serveru i glasanjem za server bih zelio da dobijem nagradu, da bude: {RP} {B} [Wandman] TGE. :smiley: Uzivam u serveru posle GR-a, jer je mnogo bolji i HUB je odlicno odradjen! Build wars je odlican server, ali ima onaj bug, da kad izadjes na HUB i ponovo udjes budes u /gm 1. :smiley: Oduvek sam zelio biti, bar JuniorMod na Serb-Craftu. I zelio sam imati svoj MC server!
Copyright © 2016 TGE. Autor: TGE

Trebao si da napraviš temu ‘’ Hoću JuniorMod ‘’.
Koji deo mozga ti je srećan kad banuješ ili ućutkuješ igrače ?
Ako toliko želiš WandMan skupi 800 dinara.

Darko44, covek lepo uzeo i izdvoio vremena da napise kratku biogrfiju , a ti se nasao pametan da mu seres. Na svakoj temi spamas i nesto kenjas, a gde je tebi mozak. Bolje se kloni necega sto nije tvoj posao, nego ovako sam ispade da ti nemas mozak. TGE je skroz cool decko, sta ti imas sa time sta on voli ili ne voli, nema svako isto misljenje. On nije trazio JuniorModa nego je pisao kratku biografuju, sto bi se tema zvala “Hocu JuniorModa”???

xShadowlce, ne želim da se raspravljam preko foruma.
Inače ja poznajem ovog lika …

Darko44 je ovde u pravu, ovaj lik zivi za dan kad ce da dobije JuniorMod.

Lol, vama nesto fali pogledaj bolje lik zeli da bude, cek sta ima problema u tome to je njegovo misljenje sta se vi mesate.
Ovim ispada da vredjate trnutne JuniorMod-ove.

Filipovski i Darko44 se drze zajedno vredjaju i omalazavaju server i forum.Od toga vam nema nista lik je pisao svoju biografiju kako je poceo da Igra Mc i kako je zaigrao Na SERB-CRAFT a to sto zeli JuniorModa pola nas zeli jel bi tako pomagali i bodrili igrace.Ja nikada ne bi bio JuniorMod zbog Banovanja Mutovanja itd. ali kad se mora vise bi pomagao igracima pomagao Aci oko pluginova a to sto ti omalazavas pola servera i na kraju se Filipovski ukljucuje da zacini to moze se pokazati da mrzis decu i njihove predloge.To nema smisla ali sta ces neko se rodi tako!

Marecar12 prvo razmisli šta pišeš, ja ne omalažavam ovde nikoga.
Ja se trudim da dam što bolji odgovor, to što sam u skoro svakoj temi umešan je aktivnost na forumu.
Što se tiče ovog igrača Filipovski, video sam tog lika samo jednom na SERB-CRAFT serveru.
Skoro sam došao na ovom forumu, ako sam negde spamovao to nije namerno.

Razumem ja tebe sve tako i mene govore mirodjija ovo ono to je prosto aktivnost sta ja da radim na forumu ako ne mogu da pogledam i odgovorim na temu.
Znam brate da se trudis ali mozda ne bi trebao da se tako obracas prema igracima.
Neko ce se sigurno ugledati na tebe,ali se trudi da budes uzor mladima ako zelis.

I kakav je problem? Kakav je problem to sto ja “zivim za danom kad cu dobiti JuniorMod”?! Inace, da, cekam sledeci konkurs za admine. Zadovoljan?

Inace, secam te se sa paintball-a ja mislim xShadowIce… Inace, tema kaze “Predstavite se”, a ne “Molimo napisite sta ocete, svako dobija, spamujte ako ne dobijete odmah”. Ja sam napisao sta bih zelio, ne mora biti TGE ljubicast!