TechnoGamerHD adekvatan moderator?

Pre svega zelim da budete objektivni i realni i igraci i moderatori koji ce ovu temu pogledati i prokomentarisati, jer znam da moderatori jedni druge brane.

TechnoGamerHD me je MAC banovao 22.8, nisam bio tu za vreme bana, kad sam dosao kuci na moje veliko iznenadjenje bio sam MAC banovan za ‘REACH’ iako veoma retko odem u pvp, skoro nikad.
Pored mene MAC ban bez razloga su dobila jos 2-3 igraca (da ja znam), jedan takodje ista situacija kao i moja, nikada ne ide pvp igra SkyBlock…
Zapitajte se jel pametno dati FModu opciju da MAC banuje i tako rusi gameplay?
Ajde sto gudim vreme koje sam mogao afkati i zaradjivati pare na serveru, nego mi i rank tece, za koji cu da trazim da mi bude produzen jedan dan.
Nisam prvi a ni poslednji koji ce se zaliti na Techna, nista nemam protiv njega pametan je decko ali mislim da se ponasa bahato i kurcevito prema igracima, pogotovo prema igracima koje ne gotivi.
Na teamspeaku sam ga cekao da vidim razlog mog MAC-a, nije dosao, samo me je unMAC, sto je veoma slinavo sa njegove strane, nesto izbegava?

Ovo je ss koji sam napravio kad sam dosao jutros iz grada. https://prnt.sc/owc8ob

Da li je TechnoGamerHD moderator koji adekvatno obavlja svoj posao, drugi moderatori su izbaceni iz tima zbog neaktivnosti, xraya, ili cega vec, a za ovo nadam se da ce dobiti demote.

najgori moderator do sada, nemam reci za tako nesto sta meni i ostalim igracima radi na skyblocku. jos mi se porta na island i smeje mi se kaze slabo slabo a kad hocu da ga pitam nesto on mi kaze da nece da slusa gluposti. obican decak bez postovanja i dignutim nosom do oblaka.

Sta si ocekivao od TehnoGejmeraHaDe

DEMOTE PACOVA MALOG

I ja sam se isto zalio na tog lika… Lik naoravi turnir ponovi ga 3 puta i opet bude sjebano… Onaj Midza43 takodje danas mu ispao totem na skypvpu, ksd je drzo turnir uzeli mu s6 maceve, lik ne ume ni iteme da cuva… Jedino mi se Evov tu svidja od F modova

Ја предлажем да се крене потписивати петиција да мени врате мода

Bio neki video gde je tehno gejmer expose al ga izbrisao

Secam se kada je otkazao event zbog premale moralne podrske od igraca…

1 like = 1 mod manje.

Ne znam ko njega gotivi kao moderatora, samo clanovi porodice izgleda.

To je istina ahhahahab

Sta se blamirate. To su jos djeca. Gg

Peticija da se vrati banetu mod
1 zahvalnica = 1% vise

Bane za moda!!

3% = 300k% gg
Manic promotaj baneta
Da ne bi bilo problema
Ako se razumijemo
Ukrast cu ti drogu

Nemojte praviti sprdnju od ovoga, da se resimo loseg moderatora, jednom budite normalni.

TI NAM KAZES DA BUDEMO NORMALNI
AHAHAHHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHAHAAB

Шта сам ја урадио

Slazem se da se banetu vrati mod i da mene i samirsa ubace u tim i mislim da bi to bilo 10/10 staff tim

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Samirs kidara