Survival Predlog #2

Moj predlog je da se doda kao na prisonu jedan stub na spawn gde ce pisati ko koliko ima ukupno kothova i ko je koliko kothova uzeo danas, jer ne mozemo da pamtimo bas ko je koji na koth top i tako…

4 Likes

Dobar predlog, treba ga uvaziti

Slazem se sa ovim predlogom , bas sam razmisljao da napišem ovo ali me je mrzelo.

Pošto vidim da ste kačili NPC-a za jedan Turnir koji je bio na Survivalu trebalo bi i da postavite za KoTH pobedu za Mart mesec :slight_smile: (stavite npr FAKCIJA “BLBL” je bila #1 u koTH Topu primer dajem.

bolje da dodaju svrhu novcu, svi imaju po 50 miliona eto tako da se kurce hahha

Svrha novca je vracena na par dana, cf… Barem nesto zanimljivo ali i to su oklonili i novac je opet usless

Nisam siguran da li će ovakva tabla biti ove sezone jer sam uveliko lično već prebacio svo svoje vrijeme na izradu nove sezone već sad dok mi nije ponestalo vremena radi obaveza. Mislim da će ova nova sezona biti top i da će ubaciti neku raznovrsnost u igri :slight_smile:

CF je bio privremeno izbačen jer je ako ćemo biti iskreni bio smeće što se tiče tehničkih nekih stvari. Vi se niste susreli još bili sa time, ali smo eto uspjeli naći napokon jednu top alternativu koji nije komplikovao stvari za jedan jako jednostavan plugin.