Survival Games

Ne znam da li to uopste spada u bug sekciju, ali ne bih znao gde drugde da prijavim. Znam da je beta verzija, i da ce biti promena, ali me zanima da li je moguce da se ikako promeni prijavljivanje za neku arenu? Prosto je trenutno nemoguce prijaviti se od ljudi koji se popnu na ogradu i skakucu, ne vidi se nista (znakovi, broj igraca…). I da, sinoc su radile 5 arene, vec posle par sati su 2 ubagovane, ne znam da li je do vas ili to nekako igraci naprave, ali 3 arene su premalo, nemoguce se izboriti po 20minuta. Eto, zeleo sam cisto da stavim do znanja (prijavim,kazem), da je to za sada jedini minus, ostatak posla ste odradili vrh :slight_smile: p.s. ako ovo ne pripada ovoj sekciji neka moderator ili bilo ko premesti tamo gde treba, hvala :smiley:

Stavili smo danas ogradu mada ne pomaže baš mnogo. Malo ćemo izmeniti taj deo gde su znakovi kako bi svi mogli da dođu do njih. Vi uvek možete da koristite /sg join 1-5 :slight_smile:

Dobra kategorija svaka čast :wink:

Batice samo Kopiraj te znakove na par mjesta i bice bolje! :slight_smile:

Odlican info za /sg join , hvala siguran sam da ce pomoci puno. Previse skacu ljudi bespotrebno i prevelika je guzva, nadam se samo malo boljoj organizaciji toga, ostalo je super. Pozdrav!

Da me otvaram novu temu, ova ograda nista nije resila cak je i gore i teze prijaviti se klasicno, do 10 igraca je otprilike u arenama, evo o cemu pricam:

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/4297/2015-01-08_19.58.00.png

Znam u cemu je stvar, Oni kada udju u nekoj areni i kada je zavrse, vrate se, ali u ogradi zato sto plugin registruje da su oni u ogradi, jer i jesu (vidi se u koordinatama)… :slight_smile: ja mislim da sam pogodio! :slight_smile: :cheer: :silly:

Ako je tako kao sto AdvanClockShit kaze, onda napraviti da ih izbaci na spawn kad zavrse partiju.