Survival Creeper Spawneri

Pozdrav , treba da se poveca ponovo cena Baruta u Sell Shopu i da se zatim poveca u obicnom Shopu , na podserveru postoji jedno 15-16 kriper spawnera znaci toliko su retki da ne mogu da budu redji spawneri a samim tim ajde da racunamo da postoji jedno 15-16 spawnera na podserveru te vrste sto je najgore od svega ja posedujem 12 KRIPERA koji su toliko bezvredni da bezvredniji ne mogu biti s obzirom da im je cena 2.4$ .

CREEPER Spawneri jedino iz KoTH Topa se dobijaju i nikako drugacije mala je sansa da ih dobijes ovako u Create-u ja ne znam sta CREEPER SPAWNERI rade uopste u KoTH Top Nagradama umesto da ubacite CREEPER spawner u KoTH Nagrade ubacite S7 MAC , neki dobar deo armora posto CREEPER spawneru nije mesto u KoTH nagradama .

Slazem se za ovo dole sto je napisao da kriper sponerima nije mesto u koth top nagrada ali meni se cini da je pre velika promena to da se cena gunpowdera promeni tek ovako u sred ( na kraj ) sezone…

sa cenom baruta se slazem da treba da se poveca, ali kada prave podserver treba da razmisljaju prvo pre nego sto lupnu cenu

1 Like

slazem se sa tobom zbog kraja sezone ali im nebi skodilo da promene koth top nagrade + oni su ih smanjili
manje stvari se dobija.

Pozdrav

Kao što smo rekli BETA je faza i tu ima vremena za izmjene :slight_smile:

Sami proces grindera i afk farmanja je sa Mob Hopperima prevelik i prelagan i pare samo pljušte u velikom obimu zato je i ovakva cijena odlučena na početku :smiley:

Odlučio sam da povećam cijenu baruta za 100% i od danas će nova cijena stupiti na snagu.


Što se tiče samih nagrada kao što sam najavio vidjet ću šta i kako dalje sa njima. Nagrade nisu smanjene jer nagrade za prvi mjesec se ne mogu gledati nikako jer je isti taj Event vandredno donesen da se nagrade igrači, taj event nije kao trenutno da za svaki mjesec igrači mogu da dobiju nagrade za KoTH Top (Što će isto biti diskutovanja da li će ostati za sljedeću sezonu)

Svakako i da ostane razmišlja se o malo drugačijem sistemu nagrađivanja tj da igrači lideri dobiju EventTokene i sami biraju iteme iz navodnog shopa. Ovdje je pitanje samo koliko je moguće isti balansirati tako da će tu biti još polemisanja oko istog, ali eto dobili ste neku “inside” informaciju o nekoj novijoj mogućnosti :smiley:

1 Like

Nije lupnuta cijena tako da ti se bgt ništa ne brini

1 Like

I cena cactusa treba da se poveca, nije samo gunpowder u pitanju…

dobro je vasa sos, do juce nisi znao da igras na survivalu mislio si da je to factions a sad dajes predloge

1 Like

Pozdrav , hvala ti na uvazenom predlogu za povećanje cene baruta :slight_smile:

Ako moze odgovor na predlog (da li ce biti promenjeno) za Faction Memberse 11 ljudi se složilo a 6 ljudi se ne slaže sa tim predlogom tih 6 osećam da ni nemaju pare da ga uzmu.

Predlog glasi : " Smanjiti cenu Faction Membersa Upgrade pošto je 3m mnogo za +2 membera u fakciji , ili ako ne želite da smanjite cenu povećajte broj npr da bude +5 ili bolje vi odlučite"

Inače mnogo mi se svidja ova ideja za EventTokene mislim da bi se dosta ljudi slozilo da se to ubaci!