Strozije kazne za citere

Pozdrav,

Imam predlog da budu strozije kazne za citera iz razloga,citer napravi alt akaunt udje upali reach,hitbox,nebitno sta god. Ubije te s op-itemima.Naprimer imas P5 set ubije te citer te iteme prebaci na svoj main acc,ti ga reportas forum on dobije ban na alt a ti si ostao bez itema. I sta imas od toga sto je on dobio ban na altu nista… Molim vas da ucinite nesto povodom toga. Ko se ne slaze s ovim ocigledno cituje!

Hvala.

Slazem se ovo se mora srediti

1 Like

Dobice ban i na main nalogu za multi nalog ako prijavis.

Vise puta se desavalo da prijavim ali ne dobije ban na main acc,to vecina igraca zna…

Pa vjerovatno da nekome svom timeru da mi prebaci, i on promjeni ip adresu.

Strozije kazne za citere a ti prvi citujes i imas banovane akaunte, ne sviraj kyrcu

Glupi to vazi i za mene za sve.

Koliko se sećam bio je isti problem dok sam i ja bio u timu, nažalost i nema neko rešenje za isti…
Jedina solucija jeste vraćanje AntiCheata i samim tim MAC banova koja bi dosta uticala na samu svest igrača da li će čitovati jer tu kaznu ne mogu baš tako lako izbeći.
Mnogi drugi serveri imali su istih problema pa prešli na to da je potreban premium za ulazak na server što je dovelo do drastičnog opadanja igrača što ne preporučujem ovde.

Video sam da se Anti-Cheat donekle vraća pa izdržite do tada ako bude radio na istom principu.

Anticheat ce se vratiti zajedno sa Factions serverom. Ko hoce da se PVP-a morat ce imati anticheat upaljen, tako da ce se ovaj problem resiti. Strpite se jos malo :slight_smile: