Staff abuse

Wiked je bio toliko potresen da je dao liku mac ban za ‘‘nedozvoljena sredstva’’ da bi ban imao smisla, dok je on ustvari dobio ban za glitchanje za koje ne bi trebalo da se dobija ban, narocito ne mac ban.
Takodje imam soluciju za ovaj problem, a ona je da nas voljeni moderator wiked banuje 90% njegove fakcije i po 50% svake druge fakcije pa ce ovaj ban biti fer.

ahahahahahah
ne pricaj kad nisi upucen.
glitchovnje (legit) je dozvoljeno
svi znamo sta martin2003 koristi.,…

A to sto se glicao dream kod nas, to nema nikakve veze.Videcu s manicem utorak, nije vec macban vec banip…

Prvi put u zivotu cujem za legit glitchovanje.
Isto tako nema nikakvih dokaza da on koristi to nesto sto svi znamo.
Takodje tvoji drugari isto koriste to nesto sto svi znami pa ih eno na serveru

Ja sam wikedu fino lepo dao TeamViewer, i lik mi reko do sad si mogo 5 puta da obrises.Ok onda.

Isto tako je Manic licno meni odgovorio da ako vide da neko koristi nedozvoljene kliente da ga oni ne banuju odma vec ga prate da bi pokusali to da sprece na bilo koji nacin, ili nesto na taj fazon.
Wiked je njega istog momenta banovao.

Sta znaci da imas jednog moda u f.A i on nije zaduzan za Factions vec su zaduzeni: Spano, Jovan, Nadja i KambeR kao sto sam cuo.Pitam ga za dokaze kaze mi lik zalilo se dosta igraca…Ja ga pitam ko?Lik kaze “Nije bitno”.Dobro ako ocete tako, tako nek bude.Samo me zanima kako me banovao bez dokaze…

[quote=“SpartanFTW” post=194070]A to sto se glicao dream kod nas, to nema nikakve veze.Videcu s manicem utorak, nije vec macban vec banip…[/quote]Mac ban e ip ban smotan

Sent from my 4047X using Tapatalk

ziti pece

jos nam spawneri nisu radili zbog vas i sad kazete nije nedozvoljena sredstva mamu vam jebem

Ja koliko znam, samo vlasnik moze da da Mac Ban

[quote=“SpartanFTW” post=194085]ziti pece[/quote]Glup si isto e

Sent from my 4047X using Tapatalk

ziti pece

Tako je i nas dragi moderator Jovan613 ili kako god mu je nick banovao mene za “nedozvoljena sredstva” ali dobro nije hteo da me ss a ako ne zna moze da pogleda sta je bilo pre 1d u texture packs tako da…

Martin2003 lepo sam ti rekao da dodjes u utorak na TS tada ce biti i Manic tu pa cemo videti. :slight_smile:
“Staff abuse” - Prvo da objasnim, kao sto je i Mineking555 rekao da ja ne mogu MAC ban vec to moze samo vlasnik. Drugo, Left_Havles je bio MAC banovan za koriscenje nedozvoljenih sredstava, dosao je TS - objasnio kako se radi taj glitch i dobio UNMAC. Trece, to sto pricate da ne banujem “GUSARE”, pa zasto bi banovao kad lepo legit igraju? (Osim Lefta sto je dobio ban, pa je sad prestao da koristi). Prvo mi na TS kaze martin2003 da su lepo raidali, pa posle mi kaze Japanac da su imali sethome…

Sve sto imate da kazete u odbranu Martinu ili protiv mene nesto, slobodno dodjite u utorak na TS, tada ce Manic biti tu pa cemo videti.
Lock