Sta se desilo sa ovime ? :)

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/9701/serb.png

Jos 1 zeljnik ranka…

Zeljnik ? El ti mislis posto si sada napisao da sam ja zeljnik, da ce Manic i Batica tebe da zgotive ? Mislis da si faca ? Neki baja ?
Ovo nije stvar pozude, vec stvar principa. Uzmi za primer neku najbanalniju stvar. Ako si obecao, sto da ne ispunis obecanje ?
Ako ti neko ponudi taj bonus, koji je trenutno u igrici, zasto da ne pokusas da zgrabis tu priliku ?
Ajde kazi mi samo bog cega izrecito ti mislis da sam ja zeljnik ? Zato sto pitam da li ce ispuniti obecanje ?

Stvarno zazo ovo nisi ni morao da napises. Neces nikome da se svidis vise sto si mi napisao da sam zeljnik.

najbolje da si iskulirao ga ovako ce te samo svadju napraviti

Honey nije zeljnik samo zeli da dobije ono sto je obecano. Sasvim normalno.

Tako je.

[quote=“Felix” post=88733]Zeljnik ? El ti mislis posto si sada napisao da sam ja zeljnik, da ce Manic i Batica tebe da zgotive ? Mislis da si faca ? Neki baja ?
Ovo nije stvar pozude, vec stvar principa. Uzmi za primer neku najbanalniju stvar. Ako si obecao, sto da ne ispunis obecanje ?
Ako ti neko ponudi taj bonus, koji je trenutno u igrici, zasto da ne pokusas da zgrabis tu priliku ?
Ajde kazi mi samo bog cega izrecito ti mislis da sam ja zeljnik ? Zato sto pitam da li ce ispuniti obecanje ?

Stvarno zazo ovo nisi ni morao da napises. Neces nikome da se svidis vise sto si mi napisao da sam zeljnik.[/quote]

Ako si ti radio ovu ekonomji zasto onda pitas kad znas da ces sigurno dobiti…
A ako ova ekonomija nije tvoja onda dzabe otvaras temu :stuck_out_tongue: xD
P.S Manic i Batica me ne konstantuju ni 1% zasto bi me sad gotivili xD ? :slight_smile:
Milion stvari jr obecano ali i ne ispunjeno xD :wink:
-toliko od mene xD

Koliko znam Honey igrači su bili na ts od 00:00 do 05:00 (ujutro) i međusobno su se dogovarali a mislim da si i ti bio među njima.
No hate.

Ne ne ljudi razumem da smo bili na ts, no hate guyz. Ali samo se pitam da li ce neko uopste dobiti, nisam pokazivao prstom ?