Soundboard

Pozdrav Serbovci kako ste mi vi danas ? :slight_smile: u danasnjoj temi me zanima jedna stvar a ta stvar me vec muci duzi period (pola godine).
Pa da krenem :smiley:
Pre oko 6-7 mjeseci koristio sam soundboard na ts. Radilo mi je sve sup. Nako toga sam izbrisao Ts ( ne znam ni sam zasto ) i posle sam opet skinuo.
Imao sam zelju da ponovo koristim soundboard, elem pokusavsi skinuti program nisam uspio . . Prvi put mi je super radilo ali me ovaj put zeza vec duze vremena. Evo i slika ovo se pojavi kad pokusam downloadati a zatim otvoriti soundboard : http://prntscr.com/md1bnp
Hvala vam u napred na pomoci !
:slight_smile:

Evo nakon reinstall-a programa i teamspeaka zeleci da otvorim soundboard nakon sto ga skinem izbacuje mi ovo Molim Vas za pomoc :slight_smile:
Hvala !

https://serb-craft.com/media/kunena/attachments/14800/Screenshot_1.png

Ja sam dobar

A sta je soundboard

To je kuciste od zavese kod radomira penzionera

Promeni vrata od sobe radice
Lock.

Ima neko da zna resenje ili bilo koji nacin barem da pokusam :dry: MOlim

promeni monitor

Ćao! :lol:

Malo sam googlao sada i probaj uraditi sledeće:

  1. Otvori TS3 Folder
  • [li]Kod mene je to u: C:\Program Files\TeamSpeak 3 Client
  1. Pokreni aplikaciju koja se zove:
    [li]createfileassoc.exe[/li]

Trebalo bi nakon pokretanja toga da se odradi jedna kratka instalacija i da onda možeš da otvoris plugin koji ima .ts3_plugin ekstenziju.
Javi ako uspeš ili ne!! :slight_smile:

Cao, hvala ti na pomoci ali na zalost ne radi evo par priloga
P.S Kada skidam file ikonica fila izgleda ovako crashano


Ako bi mogao poslati link soundboard-a koji koristiš

Hmm, svuda po internetu piše da instalacija tog programa omogućava otvaranje tih fajlova.
Probaj još jednom, ali ovaj put idi desni klik na taj .exe file i stisni “Run as administrator” i instaliraj.

Ikonica izgleda tako, jer windows ti ne pronalazi ni1 program sa kojim bi mogao da otvori taj fajl, a ts3 ga je trebao još pri običnoj instalaciji sam ubaciti.
Nakon toga restartuj računar i probaj ponovo, ne bih imao drugu ideju. :frowning:

ovo bi trebalo da pomogne

Preko ovog sam skidao do sad RP Soundboard
poksavao sam i sa ovog sto je ppp332 naveo ali bez uspeha.
acBee na sta da idem Run as administrator na ovo iz ts foldera ili na sb.
Hvala vam mnogo na trudu.

a koji windows imas ti

7

Nista ni nakon restarta pc-a :frowning:
Ako bi vam pomoglo ali cisto sumljam jedna cinjenica a to je da nakon sto sam prvi put uspjesno koristio soundboard izbrisao i ts i soundboard jer sam update sistem i skidao Service Pack 1 i trenutno mi je taj pack. Ne pokusavam i ne usudjujem se da pokusavam opet. Mozda pomogne a mozda ne :frowning:
Uglavnom hvala vam na pomoci i racunajte na to kao da ste mi otklonili problem :slight_smile:

Koji bit sistem ti je?

Na onu aplikaciju u TS3 folderu.

32 mi je bit sistem