SkyWars mapa - Hogwarts

Autor: TheGosplee,Mateja1010,LordDireWolf
Gamemode: 8 igrača
Ime mape: Hogwarts
Galerija (slike,video): Dolje priloženo
Download link (Samo modovima):…

auuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
ODLICNO :woohoo:

Super mapa! :smiley:

dobraa
samo nemoj stavljati rupe u onim krugovima
oko centra
vido sam na jednoj mapi da ima i upao sam u nju
:smiley:

Opaa Gosple, super je :side:

nice :slight_smile:

Prekuco odlicna mapa!

Happiness can be found, even in the darkest of times, if one only remembers to turn on the light. -Dumbledore

Odlična mapa! A ono drveće na manjim ostrvima, da li je to Whomping Willow? Ili se kojim slučajem potrefilo. Mada ima krošnju. :stuck_out_tongue:
Whoming Willow: OVDE

Ciljao sam na to da koliko toliko prekopiram drvo, dodao sam krosnju jer nam je trebalo zelenila da razbije boju :slight_smile:

Dobra mapa

Sent from my Huawei Honor 10 using Tapatalk

TheGosple, mapa je super! Zamolio bih te da link za download mape posaljes na [email protected] zajedno sa linkom ove teme :slight_smile: