Skywars ban da traje barem 7 dana.

Evo ovako. Pokušaću da Vam objasnim kako stoje stvari sa skywars-om i timarama.
Ja sam pre oko godinu dana možda i jače. Igrao na Serbu, veoma redovno bio sam aktivan svaki dan, po par sati dnevno. Igramo sam samo na skywarsu, pošto po meni bolji skywars ne postoji. Što se tiče itema,mapa i ostalih stvari (možda samo da nema enc apple). Prestao sam da igram samo iz jednog razloga. A to su timare… previše ih je bilo. Počeo sam opet da igram pre nedelju dana, i opet isto. Timare, timare i timare… ranije kada sam igrao bilo ih je po dvoje u timu, a sada sam naišao na situacije gde ih je bilo i po 3-4 u timu. Smatram da ban od 1 dan. Apsolutno ništa ne znači. Ali apsolutno ništa. On će ući da igra. Nabiće skor sa tim njegovim drugom sa kojim je u timu. Dobiće ban na 1 dan. Ući će sutra i opet isto. A za to vreme će pogoršati skor mnogima. Samo zato što igra u timu. Takođe, smatram da moderatori, ne rade dobar posao. Previše vremena im treba da uđu u sobu na TS-u… Smatram da ako mi igrači možemo da uđemo u TS u toku partije. Da uđemo u sobu i da ih čekamo oni moraju mnogo brže da reaguju. Zašto ? Mnogo puta mi se dešavalo da uđem u sobu i čekam da uđe neko od moderatora da banuje igraće koji timaju i koji su trenutno u paritiji gde sami moderatoru mogu da vide da oni timaju i da ih banuju. Ali nažalost. Oni uđu u sobu tek kad krenem treća partija od mog ulaska u sobu… i onda ide priča kako nemam dovoljno dokaza, i ostalo… Toliko od mene. nadam se da će ban timarama da se poveća na 7 dana. I da će moderatori početi malo više angažuju oko ts-a i ostalih stvari. (ostaviću vam slike timara koje sma do sada slikao. A ko zna koliko ih je bilo koje nisam sliko.) https://postimg.org/gallery/oqz823qi/
PS izuzetak su par moderatora: Guster i lovemaxi09

Mog ugoditi pravilo nakon 5 bana od po 1 dan sledi trajan ban…

Послато са LG-D855 уз помоћ Тапатока

Svaki put ih slikaj i prijavi na forum.
Ban se uduplava za timovanje ako si već banovan :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

Da!Ali bi mogao prvom kaznom 2 dana :smiley:

Ja bi ima dao jednu lekciju preko liva ili nekog plugona na serveru svaki 3 igrac je timer

Sent from my SM-G903F using Tapatalk

Slažem se.