Skypvp Survival Games Skam

Bok.
Na turniru Survival games 29.04.2021 sam pobedio 1. gejm i nagrada mi nije dodeljena jer je moderator na kraju matcha napisao da je ovo test i da cu dobiti kupon (sta on negira na tim spiku i kaze da je to napisao dok je igra trajala a evo slike gde njegov iskaz nije tacan) Imgur: The magic of the Internet .Rekao je da me nije pitao da li je 100 sc poena uredu za zamenu a evo i slike koja dokazuje da me jeste pitao Imgur: The magic of the Internet . Nakon toga drugi igrac dobija 2. gejm i njemu se istog trenutka dodeljuje nagrada bez ikakvih komplikacija i sl. Imgur: The magic of the Internet .Tako da predlazem svima kojeg vole moderatori kao mene da se ne prijavljuju za turnir jer ce igrati za dzabe. ( Dok on sve to potvrdjuje i idalje nece dodeliti nagradu VAS SC-TEAM).

Slazem seeeeeeeee.

Slazem se sa mladim i vjerovatno perspektivnim Ality-om! :smiley:

Potpuno se slazem!!!

Nije Dodeljena nagrada jer si timovao sa tvojim bratom… tako da se dzabe zalis

1 Like

Ne pise da je zabranjeno timovanje niti je naglaseno pre pocetka <3.

Napisao je lepo NoNumbers da se dobija Diskvalifikacija za timovanje.da gejm koji si ti winao nije ispratio zbog cdma ili tako nesto i napisao je da se mec ponavlja zbog toga.Napisali su mu u helpop da je u pitanju timovanje i zato je gejm ponovljen i dodeljen kupon

Opet netacan iskaz SkyPvP - Survival Games [NeograniÄŤeno slotova][ZATVORENO][29.04.2022.]
i to opet nije moja krivica zato sto on nije znao da odrzi survival games <3. I svjd niko nije timovao.

Lepo je napisao u toku turnira za timovanje diskvalifikacija .a vidjen si od nekoliko igraca da timujes sa ShadowKillerom… i ti igraci su mu napisali u helpop,a on nije pratio taj gejm i zbog toga si dobio kupon.

Pa sta znaci ja da kazem WazMaz je leteo na skypvp-u on ce da te banuje bez dokaza jel?

nisi dobio kupon jer si kao prvo timovao kao drugo sto nije tvoja krivica nije radilo skoro nista potovi nisu mogli da se bacaju itd

i zato im je bio kao test

pot je radio jer je assali bacila weaknes na mn koji je radio tako da lazi sebe <3.

buraz nemoj ti meni pricati kad sam ja hteo baciti pot nisam mogao i posle moje smrti su fixali

Druze ne zanimas me ti razumes

sve sam ti lepo objasnio zasto si dobio kupon a ne rank tako da nemas vise na sta da se zalis.Pozdrav

vidis da se rasplako za 15 dana generala

cao kide poz batu

PoZdrqvcic ality ili placi bratu sad kad ste glupi ko k

1 Like

lepo receno od strane urosa12…