SkyBlock Ekonomija

Iskreno kad sam video cene za sell kod Rudar-a NPC mislio sam da je sala za 1. April. Nije samo taj NPC sa extreme low cene nego svi. Daj bre ljudi jel se zezate da bude 16 iron-a 48$ 16 gold-a 136$, 8 hleb-a 10$ i sve ostalo. Koja je to logika da nama budu 24/7 PC upaljeni na mc i onda samo 30/40/k (dali i toliko) da zaradis. Mislim nije logicno od 1 gold 45$ da bude spusten na 8.5$ ili Iron od 20$ na 3$. Bukvalno da bi smo imali dosta para da kupujemo od Rank Shop i sve ostalo moramo imati upaljeni mc 24/7 i opet neces imati dovoljno. Cene se moraju povecati. Voleo bih da razmislite oko ovu temu. Hvala na citanju.

Slazem se da cene trebaju biti manje nego prosle sezone ali ovo je previse. Ne zbog zarade samo nego nema smisla da metal bude toliko jeftin. Krompir je maltene skuplji. Poisonous potato je smanjen 20% cena, ovo nek bude i 50%. Ali ovo trenutno je previse.

Kad je cena velika zalite se, kad je mala zalite se… Ne mozes narodu ugoditi

Slazem se sa Timez54, ali ne treba dici cene kao sto su pre bile, vratite barem na 50% cene kao pre, poison potato da se smanji cena.

Juhu Niko nije rekao da vrate ekonomiju sa 45$ od 1 Gold ingot, nego da je smanje na 50% a ne na 90%. Sa ove cene koje su u sell shop sad je 0 ekonomija

Slazem se sa timezom, warp shop i rankzona su preskupi 64 sea lanter je oko 6K to je preskupo… ekonomija totalno ne regulisana. Poison potato ovim ispada pre op ako je 1 iron 3$
… I ostalo za sell je previse niska cena bukvalno nema od cega da se zaradi od tih seljaka na warp…

Pozdrav,
Nije ni poenta da računari rade 24/7, i da se milioni generišu preko noći. Cijene su namjerno tako namještene da igračima bude teže I da se malo pomičite za te milione.

Aha, pa kako onda sa cena od 3$ za 1 Iron planirate da kupujemo Sea Lantern od 6k, jos dosta tih blokova? :side: i sa 3$ da imamo te Milione

I ja se slazem, ne mora bas taj nacin mogu da smanje is upgrade i povecaju is challenge, a mogu i to, ovim tempom ce svi quitati ssb koji nemaju nikakav rank,jer ovim tempom ce tesko bas skupiti za is upgrade.Pozdrav!

Nema smisla stvarno ako ste vec c stavili po mesecima dajte bar cene vratite kako valja vi mislite da drzite igrace da igraju duže sve ce nas ovako da oterate.

Neka, pati se malo.

To si u pravu za is upgrade, nema nacina za zaradu za no rank igrace…
a i challenge mizarne iteme daju. Primer challenge za keyall trazi vrednost key 200sc poena a daje 1dmd… I ostali challenge daju po 10$ sto je malo i mizarne iteme neke 1 dirt blok daju i slicno… Trebalo bi dati bar 300/400$ da se moze nesto kupiti i itema vise da daje…

Pozdrav,

Hvala na predlozima, razmotrit ćemo u narednom periodu cijene za seljake i vidjeti da izbalansiramo sve, kako ne bi bilo ni preteško, a ni prelako zaraditi novac. Oko svih projmena i novosti koje budu bićete (najvjerovatnije Ponedeljak) obajvešteni putem Foruma, Discorda (#skyblock channel) ili maila na serveru.

Lock.