Sky Vault Raid

Koga zanima nek baci pogled, ni ja nisam mogao da verujem :stuck_out_tongue:

Fake

Kul klip i muzika, samo previše psovanja…

Ah da, moja mana. U proslim klipovima sam cenzurisao sve bio, sad zaboravio, bio uzbudjen zbog raida.
Inace, hvala !

Ko god da je pravio ovaj skyvault vidi se da je neki novajlija haha :smiley:

GG

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

napravis bazu dole odma raid od x reyera napravis gore isti kurac

Ahahahhaha realno… napravis claim glitchaju se

Nether kevica :3

Imam bazu od pocetka sezone, na nekim random kordama i niko do sad nije raid. LoooL :side:

EDIT: Inace, dobar si Honey :wink:

Extra , Feebas. :slight_smile:

Hvala braco <3

Evo ga i novi klip, boiz

Honi sta nas lozis te kao neki uvek unclaim raidovi. Daj neki claiman da vidimo da je to legit, a ne tu kao neko ostavio pola steka encka… msm strasno.
P.S. ako je stvarno neko ostavio pola steka encka neka mi se javi taj bot da mu pozajmim stek encka i kasiku da se ubije sa njom.

[quote=“Gveklom_PvP” post=163947]Honi sta nas lozis te kao neki uvek unclaim raidovi. Daj neki claiman da vidimo da je to legit, a ne tu kao neko ostavio pola steka encka… msm strasno.
P.S. ako je stvarno neko ostavio pola steka encka neka mi se javi taj bot da mu pozajmim stek encka i kasiku da se ubije sa njom.[/quote]

Jogisa a sta drugo ocekujes od serb kraft plejera?
Ostavili bi silk2 u obicnom chestu

For real je, a legit raidove ako ostavim, rizikujem (mozda) ban u nekim slucajevima, a u drugim zaboravim da snimim <3

SkyVault je oldschool baza i još uvijek se koristi, ali minimalne šanse da se nađu.
Ove sezone su se kod nas skyvaultovi povećali jer je limit povećan na 256 :slight_smile:

Poslano sa mog GT-I9300 koristeći Tapatalk

haha mogu i ja da letim celo vreme i odma da nadjem

Ako mozes da letis pokazi mi, jer ja ne mogu osim ako nisam claimao ?

Hani slobodno snimaj i kaci na yt… koji drugi nacin osim glitcha postoji msm stvarno.