skuks_zmn

Pozdrav ljudi moje ime je Srdjan ali me mnogi znaju kao skuks_zmn. Ja nisam kao neki drugi igraci popularan nego sam igrac iz pozadine, nisam nesto dobar u pvp-u ali sam dobar za sprdnju i gradnju. Na srv igram oko godinu dana tacnije od kad je bio 1.3.2 verzija. Na ovom srv sam prakticno sve naucio o MC. Ovde sam bio u prvom factionu koji se zvao CRAFTERS. Stvarno imali smo prelep f home, mali zamak ali dosao je gr i sve je propalo :(. Moram da pohvalim 2 igraca koji vise ne igraju ja mislim ali su me svemu naucili oni su dukaproo i daxa22. Upoznao sam dosta dobrih likova na ovom srv-u koji su mnogo gotivni. I zao mi je sto me mnogi optuzuju za nodus i za to ali verujte mi ja to ne koristim, imam nodus instaliran ali mi je na off posto ni ne znam da koristim a nebih ga ni koristio. Ocene za ovaj srv su sve desetke :slight_smile: . Nego da se ja vratim na predsavljanje uskoro hocu da kupim creatora i da vidim kako je to biti igrac sa rankom… ps: Poruka za sve clanove ESC NOD i HORD factiona, pazite se dolazi vam smena, polako se budi zver koja ima sve da izgazi verujte mi… Polako jedan f staje na noge u kojem ce biti svi najj igraci sa najboljih Balkanskih server… pozz od skuks_Zmn

sve te maste su lepe ali mozda se i ostvare (al mooooooozda)
BY: xXIVIASTERXx ADMIN HORD :smiley: :stuck_out_tongue:

Drago nam je sto si se vratio
:cheer:

slazem se sa xXIVIASTERXx :slight_smile:

:smiley:

xXIVIASTERXx videces brate sta ce biti :smiley:

stuks gr je bio pre 2 ili 3 dana a tvoja fakcija jos ne postoji a moja ima vec 210 power tesko da ces nesto uraditi :smiley:

stvarno ne razumem kad ce doci ta ekipa , meni je smor ako cemo posteno… Bar cemo imati koga da rusimo haha :smiley: