Skin-uplacivanje

Uplacen mi je skin
I to namerno , can i get my old skin ???

Martineee xD

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

:stuck_out_tongue:

Niste zanimljivi ako ste jedan od vas dva…
Treba se ukinuti placanje skina…

Dule nek ukinu nas dvoje imamo premium xD

[quote=“XoNesTV” post=163122]Dule nek ukinu nas dvoje imamo premium xD[/quote] uskoro cu i ja

Ja imam 2 premiuma

Послато са SM-G930F уз помоћ Тапатока

Ja cu i kejp imati.

Ne kazem sto imam premium. Nego mi je glupo da neko iz cista mira uzme liku zenski skin a on musko…

neko da odgovori

heeee imam i ja premium al ovo je serbcraft pa nemam skin

ahahah

Mozda ti niko nije uplatio skin, mozda je taj nick koji ima skin promenio preko premiuma. Ne znam stvarno…

Uplatio mu martin2003 skin…

Ja imam i premium i kejp. :stuck_out_tongue:

[hide]ò[/hide][quote=“KawaiiBloodHD” post=168333]Mozda ti niko nije uplatio skin, mozda je taj nick koji ima skin promenio preko premiuma. Ne znam stvarno…[/quote]

Vadis temu od pre 1 mesec, …
-dobio sam odg od Manica

  • lock

Evo ti LOCK

Kao na 1.8 dok sam igrao na Nicku Gace ja namestim Skin Oni uplate neki zenski jadni ja opet uplatim oni opet znaci Jadnici

Duli, lako je tebi reci da ukinu uplacivanje skina… Imas premium… A Ostali XD? Ja mislim da kad se uplati skin treba da se ima posebna potvrda, da trazi i IP Adredu od kompa, pa sa Adresom da provere da li je taj nick bar jednom ulogovan na server, a ako jeste se daje uplaceni (skin). A ukoliko nema loga pod takvim nickom prvo da se prati email na adresu od potvrde (koja se naravno daje) da se zamoli da daju tacnu IP adresu ako su pogresili, a ako nije greska da banuju IP adresu (Razlog: Dodji ts3) i da se tamo resi problem ukoliko je greska ili da se potvrdi kazna.

Tek sad skonto… Zasto ste aktivirali staru temu? Kids