Servisne informacije - APRIL 2021

Server polako propada zbog nedostatka novih stvari nakon nove sezone (pričam za factions jer sam to uglavnom i igrao). Bukvalno ne mogu da se setim i jedne stvari koju ste dodali ove sezone osim onog discord bota koga niko ne koristi. Što se tiče staffa koji su zaduženi za taj podserver, jako su neaktivni (jedino su tu prvih 15-20 dana da banuju za x ray i te gluposti i posle toga jako retko ulaze), a da i ne govorim o eventima. Mogli biste da dodate još 2-3 moda najmanje koji će biti zaduženi za factions i relativno aktivni i da prave nedeljne evente pošto je ovo zaista apsurdno, svake sezone podserver umre posle mesec-dva i svodi se samo na afkanje, gde ne vidim više i svrhu igranja. Mogli biste da se potrudite da dodate neke dobre stvari sledeće sezone, jer kolko vidim, ne znam da li će više iko i igrati tad (pričam za og igrače i pripadnike 2-3 aktivne fakcije koje se bore za ftop). Ovo su samo moji predlozi za dalji rad podservera od koga je sve ovo počelo, bila bi šteta da propadne. Ima još stvari da se priča o samo ovom podserveru, ali smatram da je ovo najbitnije. Nadam se da niko nije uvredjen ovim kritikama, ali prosto je tako već neko vreme. Sve najbolje u daljem radu :slight_smile:

[quote=“AwesomeHal post=276683”]Server polako propada zbog nedostatka novih stvari nakon nove sezone (pričam za factions jer sam to uglavnom i igrao). Bukvalno ne mogu da se setim i jedne stvari koju ste dodali ove sezone osim onog discord bota koga niko ne koristi. Što se tiče staffa koji su zaduženi za taj podserver, jako su neaktivni (jedino su tu prvih 15-20 dana da banuju za x ray i te gluposti i posle toga jako retko ulaze), a da i ne govorim o eventima. Mogli biste da dodate još 2-3 moda najmanje koji će biti zaduženi za factions i relativno aktivni i da prave nedeljne evente pošto je ovo zaista apsurdno, svake sezone podserver umre posle mesec-dva i svodi se samo na afkanje, gde ne vidim više i svrhu igranja. Mogli biste da se potrudite da dodate neke dobre stvari sledeće sezone, jer kolko vidim, ne znam da li će više iko i igrati tad (pričam za og igrače i pripadnike 2-3 aktivne fakcije koje se bore za ftop). Ovo su samo moji predlozi za dalji rad podservera od koga je sve ovo počelo, bila bi šteta da propadne. Ima još stvari da se priča o samo ovom podserveru, ali smatram da je ovo najbitnije. Nadam se da niko nije uvredjen ovim kritikama, ali prosto je tako već neko vreme. Sve najbolje u daljem radu :slight_smile:

[/quote]
Apsolutno se slažem i sa tobom i sa ostalima koji pričaju kako nemamo dovoljno adekvatnih ljudi u timu, cela sekcija za nedostatak u timu upravo priča o tome i poziva upravo da se ljudi prijave na konkurs, jer mi drugačije takve “dobre ljude” ne možemo da rodimo :). Iz ovoga što si napisao ja ne vidim iskreno predloge, jer ubaciti “nešto novo” iskreno ne znači ništa. Eto to sa botom smo pokušali videli da ne ide, dobro šta da radimo, menjamo to sledeće sezone, makar smo pokušali. Ovako nedefinisano iskreno ne možemo mnogo da uradimo, zato i tražimo predloge, tako da vas molim da budete što konkretniji! :slight_smile:

[quote=“Ev0ov2_ post=276677”]Ajde bre ne plači više smarate sa tim prozivkama to što ste glupani mali ne znači da su svi pored vas čiteri
Da imamo nešto već bi bili banovani a mene redovno ss-aju to nek ti oni sami potvrde. Tako da molim te ne placi vise ni ti ni Euann[/quote]
[b]Ti si idiote maloumni izgubio sva prava glasa kada si abusao kao moderator i upropastio svoj rep, nemoj se gubiti please, hakujes u kockicama zato sto ti je to “zabavno”. Za PvP nemas ruke i kada te neko odvali ti dolazis i places da ti neko pomogne 2v1 na njega. Previse se ti gubis za kakav level autizma i idiotizma imas, zaslzuzujes da te stave u Lazu Lazarevica. To sto te ne banuju je zato sto nemas ruke. A ovo sto prozivas da hakusejtujemo Euann i ja sve igrace si se pogubio, Euann i ja znamo ko hakuje i ko ne hakuje, svakog igraca koga sam ja pre prijavio nije bio legit sem 1 izuzetka, a ti koliko blatant hakujes na altovima poput 6iiix9iiine sa hitbox je idiotizam. To sto te ssaju “redovno”, boli me k za to zato sto nisu imali problem da false banuju roxed, mene, euanna, sharpenssa i jos neke tu bez dokaza ili ss-a, nego samo po “njihovoj proceni”.

P.S : Nzm zasto te Manic12 niti Batica nisu blacklist posle tvog abuse kao moderator. Da sam ja moderator, ja bih vote da budes na blacklisti samo po tome.[/b]

  1. Ne prozivam vas da citujete nemate ruke
  2. Ne placi vise da citujem
  3. Nisam abuse ne znas sta se izdesavalo dok sam bio mod i moje privatne obaveze a ni odnos sa vlasnicima pozz

Nije reko da ti nas prozivas, to sto ti nama kazes da nemamo ruke je sala? Ne secam se dobro ko defa sa 8hp na lika sa 2hp jer zna da ne moze da mu hita w tap bez reacha, izadje sa srw pa se vrati i odjednom ne moze da mu se radi strafe yes kako da no!
A i prozivao si mene prosle sezone za no kb lolcina

Svaki lik na kog sam ozbiljno posumnjao da ima hak do sad je banovan osim vase paklene trojke

banovan 1 retard :frowning:

Apsolutno se slažem i sa tobom i sa ostalima koji pričaju kako nemamo dovoljno adekvatnih ljudi u timu, cela sekcija za nedostatak u timu upravo priča o tome i poziva upravo da se ljudi prijave na konkurs, jer mi drugačije takve “dobre ljude” ne možemo da rodimo :). Iz ovoga što si napisao ja ne vidim iskreno predloge, jer ubaciti “nešto novo” iskreno ne znači ništa. Eto to sa botom smo pokušali videli da ne ide, dobro šta da radimo, menjamo to sledeće sezone, makar smo pokušali. Ovako nedefinisano iskreno ne možemo mnogo da uradimo, zato i tražimo predloge, tako da vas molim da budete što konkretniji! :slight_smile:
------------------------------------Ja kada sam napravio celu temu o predlozima za poboljšanje factionsa, ni jedan nije dodao (od jedno 70). Predlozi uopšte nisu bili loši i nisam jedini kome nisu prihvaćeni predlozi. Svake sezone ubacuju ono što oni žele, a ne mi igrači (par izuzetaka). Kada bi video koliko su jadne nagrade za ftop svakog meseca, znao bi šta se treba promeniti. Ranije su čak i bile ekskluzivne nagrade za 1. mesto svakog meseca koje su bile okej, ali ništa posebno i znog nekog razloga su izbačene. Ko god da misli da je 150k za mesec dana crnčenja dovoljno, nek se leči. Mi od samo jedne veće farme dnevno uzmemo oko 5m$ dnevno (malo više od 200k$ po satu), što je dosta više para za sat vremena afkanja nego od MESEČNE nagrade za ftop. To je samo jedan od problema tamo, a ako planirate da saslušate i zapravo razmotrite to što ja i ostali igrači imaju da kažu, rado ću dati svoje predloge. Što se tiče staffova, znam da tražite nove članove zbog neaktivnosti sadašnjih kao što sam i rekao u prethodnom komentaru, samo sam predložio da se doda par njih zato što je to najpopularniji server trenutno i bio je dugi niz godina, pa onda izgleda malo smešno kako se uopšte ne trude da ga održe živim. Od tog podservera se najviše para dobija, pa bih voleo da se na osnovu toga i više radi na njemu, a ne da isisavate naše pare dok ne propadne. Nadam se da sam odgovorio na sve što si rekao, a ako imaš još nešto reći, rado ću odgovoriti :slight_smile:

[/quote]

Obrisani su odgovori Rykon i Ev0ov2_ iz teme jer ovakav način komunikacije nije adekvatan i odgovori GereksizMert_V2i TryyHqrd jer su povezani sa tom diskusijom a ne sa temom.

Hvala AwesomeHal ovo sada ima mnogo više konkretnih stavki nego prvobitan odgovor, makar da znamo u kom smeru da ispratimo. Svakako planiramo da na neki način otvorimo diskusiju i za Factions podserver, trenutno je to već moguće preko foruma, tako da te molim bezobzira što prethodne sezone predlozi nisu prihvaćeni, da iskoristiš tu mogućnost i postaviš opet temu. Planiramo još neke opcije za komunikaciju i razgovor sa igračima, pa ćete o tome biti naknadno i blagovremeno obavešteni. Hvala još jednom :slight_smile:

EDIT: Svi odgovori koji nemaju veze sa temom će takođe biti obrisani.

[quote=“Batica post=276699”]Obrisani su odgovori Rykon i Ev0ov2_ iz teme jer ovakav način komunikacije nije adekvatan i odgovori GereksizMert_V2i TryyHqrd jer su povezani sa tom diskusijom a ne sa temom.

Hvala AwesomeHal ovo sada ima mnogo više konkretnih stavki nego prvobitan odgovor, makar da znamo u kom smeru da ispratimo. Svakako planiramo da na neki način otvorimo diskusiju i za Factions podserver, trenutno je to već moguće preko foruma, tako da te molim bezobzira što prethodne sezone predlozi nisu prihvaćeni, da iskoristiš tu mogućnost i postaviš opet temu. Planiramo još neke opcije za komunikaciju i razgovor sa igračima, pa ćete o tome biti naknadno i blagovremeno obavešteni. Hvala još jednom :slight_smile:
[/quote]
Jak si

[quote=“AwesomeHal post=276683”]Server polako propada zbog nedostatka novih stvari nakon nove sezone (pričam za factions jer sam to uglavnom i igrao). Bukvalno ne mogu da se setim i jedne stvari koju ste dodali ove sezone osim onog discord bota koga niko ne koristi. Što se tiče staffa koji su zaduženi za taj podserver, jako su neaktivni (jedino su tu prvih 15-20 dana da banuju za x ray i te gluposti i posle toga jako retko ulaze), a da i ne govorim o eventima. Mogli biste da dodate još 2-3 moda najmanje koji će biti zaduženi za factions i relativno aktivni i da prave nedeljne evente pošto je ovo zaista apsurdno, svake sezone podserver umre posle mesec-dva i svodi se samo na afkanje, gde ne vidim više i svrhu igranja. Mogli biste da se potrudite da dodate neke dobre stvari sledeće sezone, jer kolko vidim, ne znam da li će više iko i igrati tad (pričam za og igrače i pripadnike 2-3 aktivne fakcije koje se bore za ftop). Ovo su samo moji predlozi za dalji rad podservera od koga je sve ovo počelo, bila bi šteta da propadne. Ima još stvari da se priča o samo ovom podserveru, ali smatram da je ovo najbitnije. Nadam se da niko nije uvredjen ovim kritikama, ali prosto je tako već neko vreme. Sve najbolje u daljem radu :slight_smile:

donekle se slazem, ali na pocetku factions svake sezone evo odkad igram vec 4 god uvek je bio full sa igracima jednom su bili cak 170/170 a na kraju sezone uvek bude 25-40/170.
A najbitniji razlog je to sto se sezona ne skrati od 6 na 3 meseci. Znam 2-3 fakcije koji uvek igraju prvih mesec dana i onda prestanu igrati jer sezona traje dugo!

[/quote]

Desilo se …

legit cist ne vidim ovde hak

Кад су додали јужни ветар у мајнкрафт па се овај лик тако кретао

[/quote]