Serverski anticheat

Eh ovako ja ne znam dal nas vi celo ovo vreme sprdate da imate neki serverski anti cheat ili sta ? jer kako vidim to ne postoji hahahah evo naprimer u ovoj temi je jedan igrač prijavio igrača Declawed za nedozvoljena sredstva Declawed citer mal - Prijava igrača / Pregledane prijave - SERB-CRAFT Forum i dobio odgovor od moderatora " Pozdrav

Nakon analize klipa i provjere podataka u Serverskom Anticheat sistemu odlučio sam da odbijem prijavu! " Ako je moderator proverio serverski anticheat sigurno je morao detectati da igrač koristi reach i hitbox kao sto se vidi na jednom starom klipu - GIF - Imgur bukvalno ne znam dal je to neki abjuz i banate legit igrace a ne banate citere ili sta?

Evo ima jos jedna stvar vi bukvalno odbijate teme za neke brezvezne razloge kao što su

  • Ukoliko video postavljate na YouTube ili neki drugi sajt ime klipa u sebi ne sme imati ništa vezano za SERB-CRAFT već samo Prijava igrača i njegovo ime i treba biti unlisted, a ne public ili private!

U klipu se jasno vidi da je igrač koristio čitove bukvalno je blatant bio letio lik po mapi ajde da je bio neki reach sto se tesko vidi ali lik je leteo i vi zbog ovakvog razloga odbijete prijavu na igrača i on nastavi da čituje :slight_smile: Prijava igraca- ESCOBAR - Prijava igrača / Pregledane prijave - SERB-CRAFT Forum

ADXMS :kosovo:

1 Like

Gdje je logika iza ovoga, zašto bi banovao legit igrače a čuvao čitere, ajde ti meni to molim te sad pojasni???

Kačiš se na stariji klip u ovom sličaju i to ti je dokaz na trenutni klip da je on čiter? Gdje je i tu logika?

Ti prvi ovdje imaš 4 MAC bana koja su ti bila izdata prije. Znači nek sad neko objavi klip o tebi moj dokaz može biti tvoja 4 MAC bana? Daj molim te


Nisu ni malo bezvredne stvari, jel piše kako se treba prijaviti igrač. Znači napisano je sve kratko i jasno i to treba da se ispoštuje.
Izvoli ponovo link ako nisi pročitao jer izgleda da si samo napisao optužbu bezvrijedne stvari, a nisi pročitao niti moj odgovor nit temu nit išta: Ukratko o kategoriji - Prijava igrača - #2 od Batica

Znači ti ovime hoćeš da i kažeš da su sva pravila bezvredna i da ne moraju da se poštuju, pa ako psuje šta ćeš pusti ga nek još psuje i ne poštuje jasno napisana pravila?
Ajde malo logiku da okrenemo


To sam hteo da ti pojasnim gore , videlo se je na onom klipu koji sam ja poslao gde sam gurao Declawed da je koristio hitbox i sigurno ga nije koristio samo kakoo bi ga imao upalitoga i stojao u mestu celu vreme na serveru nego je sigurno isao pvp gde ga je anticheat morao detectovati a ti si u prijavi za declaweda napisao da si proverio serverski anti cheat gde pise da nije koristio cheat pa sam ti samo pokazao ovaj video gde se vidi da ima hitbox i da sigurno cituje kao dokaz o tome koliko je serverski anti cheat efikasan.

apsolutno kontamo da ne bi namerno banovao legit igrace, ali ne mozes da kazes da je anti cheat dobar ili sta vec, pola igraca koji su bili prijavljivani po 10x su tek nakon mesec, dva dobili ban…A da ne pricam o tome da si banovao neke legit igrace, evo JettEvolve je primer, kad bi ti njega unbanovao da decko ne snima svaki fight? nikad bukv, takodje i velika vecina mog klana trenutno snima svaki fight samo jer se plase tih false banova koje umes da podelis.

2 Likes

njegov ban je bio na granici i dobio je ban, ali kad je unbanovan dobio je obestecenje zbog cekanja

dobro i? “na granici” niko ne prica o tome, nema potrebe da ponavljas kamberove reci brate moj, pogledaj sta sam napisao i videces da tvoj odgovor nema smisla :smiling_face_with_tear:

1 Like

i kako to ban moze ds bude “na granici”, ili je cheatovao ili nije…

1 Like

Ja tebe kapiram sta oces da kazes, ali ovo je serb craft, a ti vrlo dobro to znas cak si bio i mod i znas kako to funkcionise

Obijasnio.

Slazem se sa ovim sto je napisao sa obzirom da imam 60 fpsa na kothu ja dodatno moram i da snimam iz razloga zato sto ce me neko prijaviti poput Gagule i ronaldo1 ako im uhvatis kombo sa kb1 imas reach nema to veze sto on igra na 100 fov dynamic fov on nego je bitno da se vidi da sam ga no hitao i da je to za ban upalim snimanje na kothu komp krene da mi vristi…

Zato on ubada po kothovima nije do neta da znate !!