Serb-Craft

Bilo je to jednog dana kada sam se vratio iz skole.Krenulo je sve kad sam seo za kompjuter malo sam igrao minecraft kada odjednom stvorio mi se serb craft.Setio sam se njega pa sam instalirao anti cheat i krenuo sam da igram.Svima preporucujem server serb-craft tamo je druzenje,a meni je posebno sky pvp

Ово си требао да напишеш пре 3 године најмање, сада је овај сервер и пвп и све остало, само не забава.

Pitam se sto je napravio temu sad?? ?

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Prijavio se za moda,pa da dobije dodatne poene :smiley:

Ti mu kazes aj…

Jesi se ti prijavio gospodine “Prijavljujem blok koji nedostaje na roleplay na kordu x-330 z-710, hitno popravite veliki veliki bag”?

[quote=“xdkiller101” post=241038]Prijavio se za moda,pa da dobije dodatne poene :D[/quote]Ne bih reko da ce mu proraditi bas

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk

Ah bedna konkurencija… Sad mi je lakše :slight_smile:

ja novi mod 1000%%%

[quote=“Marecar12” post=241040]Jesi se ti prijavio gospodine “Prijavljujem blok koji nedostaje na roleplay na kordu x-330 z-710, hitno popravite veliki veliki bag”?[/quote] ?

Ja i ti novi modovi na Serbu!
A Martin ce biti glavni u Nymphusu!!!

Buduci mod, zivi bili pa vidjeli…zbog ovakvi igraca server je i propo, dodju na forum cim cuju da je konkurs, odma se tu glumi " fin " igrac, za par dana pojavice se njih 10 koji ce da spamaju kao da su vec moderatori…i to naravno nece smetati vlasnicima i sadasnjim moderatorima al zato jedva cekaju da banuju i blokiraju igrace cim neko upadne u temu za p.igraca ili ako neki odgovor nema veze za SC…umjesto da se izabere 5-6 ljudi koji se razumiju u server, mc…vi izabere 15 ljudi koji nikad nisu opsovali ili dobili ban a to sto ne znaju 2 komande za srw nije vas briga, zato i ode njih 10 u roku mjesec-dva dana

[quote=“GreenLionHD00” post=241047]Buduci mod, zivi bili pa vidjeli…zbog ovakvi igraca server je i propo, dodju na forum cim cuju da je konkurs, odma se tu glumi " fin " igrac, za par dana pojavice se njih 10 koji ce da spamaju kao da su vec moderatori…i to naravno nece smetati vlasnicima i sadasnjim moderatorima al zato jedva cekaju da banuju i blokiraju igrace cim neko upadne u temu za p.igraca ili ako neki odgovor nema veze za SC…umjesto da se izabere 5-6 ljudi koji se razumiju u server, mc…vi izabere 15 ljudi koji nikad nisu opsovali ili dobili ban a to sto ne znaju 2 komande za srw nije vas briga, zato i ode njih 10 u roku mjesec-dva dana[/quote]Vidim moda u tebi!

A ja u tebi:woohoo: B) B) B)

CaptinWolfz.

ovo neki moderator napravio, da ne bude da bas svi govore da je server los
lol

ne cudi me da je to ovaj djolex_69 ako dobije moda on mozemo svi poquitati redom

grin brat moj razume stvari, napravio sam temu o konkursu, jer otvoraju samo kad je global, pa da im se nadje 10-15 klinaca da nolajfa i radi im stvari, medjutim obrisali mi temu odma jer im smeta istina

I da dobije moda sta ima veze ak ima te srece da prodje… Tebi krivo sto nemas sanse pa sad… :silly:

ko uopce zeli biti mod na serb kraftu?