SERB-CRAFT! Vas najveci uspeh!

Malo da se zabavimo! :side:

Cilj ove teme je da sa ostalima podelite koji je vas najveci uspeh koji ste doziveli do sada igrajuci na SERB-CRAFT-u!

Mozete odgovoriti slikom ili tekstom, svaki odgovor se prihvata! Bilo u pitanju nesto sto ste izgradili, pobedili na nekom eventu, osvojili nagradu, pomogli serveru, bili najjaca fakcija, imali najlepse ostrvo… Sve sto vi smatrate licnim uspehom!

Hmmmm dobio moderatora na forumu :smiley:
Uplatio 10 rank :smiley:

Najjveci uspeh je kada niko nije smeo pvp na poslednjoj 1.8 verziji pa sam morao da odem na nick Bora4Drljaca ali opet skontali da sam to ja .

Meni je najveći uspeh to što sam upoznao i što imam priliku da svakim danom sve više upoznam, sada već, meni drage osobe na TeamSpeaku, tj. ljude iz SC tima. :slight_smile: To doživljavam kao najveći uspeh na serveru. Ostale stvari su prolazne. :slight_smile:

Moj najveci uspeh je sto sam svojim trudom ,voljom i zeljom uspela da budem deo SC Tima i sto sam upoznala mnogo ljudi sa kojima svaki dan komuniciram. :slight_smile:
I sto kaze Milan sve ostale stvari su prolazne.

Moj najveci uspeh je biti 2. na /baltop-u na SB na prosloj 1.8 verziji!! A posle GR imam novi uspeh za sada najveci aa to je na Prisonu jer sam jedan od najjacih i najbogatijih tamo! Takodje mnogo sa srecan jer sam upoznao mnogo prijatelja i na SkyPvP-U I NA SkyBlocku , i na Prisonu…!

Moji najeveci uspesi su:1200000 na roleplay,is top na skyblocku,2 mesto na skypvp eventu,ali najveci uspeh mi je upozavanje mnogo dobrih prijatelja :slight_smile:

Kada sam stigao na RolePlay do ranka H i upoznavanje sa prijateljima.

Meni je najveći uspjeh kad mi je Batica rekao da mu se sviđa spawn na RP :slight_smile:

Nemam nista pametno da kazem… tako da je bolje da cutim :stuck_out_tongue:

Kada sam bio prvi na baltop i kada smo vladali pvp zonom na prison-u niko nije smeo pvp i kada sam stekao dobre prijatelje (iniciali) DX00,ItzDuX_,lomax09,AndrLan,Was… i jos tone njih.Da li znate ko su ovi igraci?

Najveci uspeh kada sam odredjenim moderatorima pokazao koliko su u stvari glupi…(samo par njih…)

Pored prijatelja, najveci uspeh mi je kad sam ubio 2 skoro full iron timera na skywarsu sa samo flint and steelom bez ikakvog oruzja ili armora :smiley:

Najveci uspeh mi je sto sam clan SC Tima i sto se svaki dan druzim sa njima.
Ustao sam u pet imajte razumevanja za gramatiku ?

Your grammar skills are remarkable.

Moj najveci uspeh sto se tice serba nije to sto sam bio moderator vec to sto sam upoznao ljude koji ce mi biti prijatelji zauvek

Moj najveci uspeh je upoznavanje mnogo dobrih prijatelja, prijateljica…Ostvarivanje dobrog stats-a na SG, skypvp, Bridges, Skywars-u, i itd.Ucestovanje u evantu… :), Druzenje , igrom, zezanciom sa SC-Timom i ostalih igraca SC… :D.

Jesam ja jedan od njih? :3

Najveci ispeh na serveru je bio za 5 rodjendan servera.
Uplatio sam donaciju u zadnji cas i spamao na twichu kako nisam na onom tocku za premium.
Naravno naknadno su me ubacili i izvukli :smiley: i ja dobio premium.

sto sam prodavala paradajiz da kupim rank