Serb-Craft Anticheat i fals banovi moderatora

Pozdrav hteo bi da se oglasim povodom toga da Moderator Kamber_Yt false banuje legit igrace i da on ne treba da bude moderator za banovanje jer on kao sto sam vec naveo false banuje igrace sa dokazima od likova koji snimaju pvp u f5 sa fov 100 i dynamic fov on…niko na ovom serveru nije lud a ni glup da ne moze da provali da ne postoji nikakav Anticheat i da moderator Kamber_Yt fals banuje kako mu se cehne eto tako banuje igrace tako sto pogleda neku tamo sliku i kao mu tek tad izbaci da neki igrac cituje dajte molim vas nemojte biti glupi da ne mozete to da skontate ne postoji nikakav anitcheat trenutno nego su ovi banovi svi skoro false da on u tom anticheatu vidi da neki igrac cituje zasto ga ne bi ranije banovao zasto bo cekao da neko prijavi igraca i tek tad da ga banuje? Zasto Kamber_Yt zasto da nije mozda sve ovo sto sam rekao istina da li sam nesto slagao jer i ti i ja znamo da nisam. Nisi bas neki mod kambere nisi bas neki…

1 Like

prosli gr dyoir nije valjao, pre toga gmijo/dulix, sad kamber. svaki mod dobija hate koji banuje za pvp

5 Likes

Vama se ne može udovoljiti jbg

1 Like

Video za koji je JettEvolve dobio ban Jett reach serb craft - YouTube igrac koji je banovan igra na Salwyrr clientu + cak ima video iz njegove perspektive :smile: Gagulaa RAPE SERIES - YouTube kao sto vidimo igrac nije prekrsio pravila servera sa “NEDOZVOLJENIM SREDSTVOM” i igrao je legit vidi se lepo na Salwyrr clientu da igrac JettEvolve hita sa maximum 2.98 I onda zelite da mi kazete da kamber ne fals banuje igrace i da je serbcraftov anticheat uhvatio u tom fightu neki reach i ako igrac ima video iz svog pova? Ne razumem sto mi se javlja junior mod ovde koji realno nije bitan na serveru i npc je ingame😄

3 Likes

Gmijo i dulix nisu bili losi modovi za banovanje nikad nisu nikome smetali uvek su banovali kako treba a i da se razumemo tad je postojao anticheat a sad bas i ne.

False banovi u poslednjih mesec dana? jos jedan igrac koji se zali na false banove jer svi znamo da kamber false banujee😄

Igrač uopšte nije banovan.

Gledaj čuda i tad ste objesili obojicu kada su banovali, pogotovo gmiju kojem ste od porodice pa nadalje psovali gnusno. O čemu pričamo?

JettEvolve je svakako bio na granici i pročitao sam svakako i u logovima da ima svoj POV, pa sam odlučio da prevalim na drugu granicu pa čak bi vrv išao i da ga SS-ujem vrv. Dečko je objavio POV, full čist, ne vidim problem dobit će čak i poene i kraj priče.


Anticheat postoji itekako, ukoliko želiš da sam sebi daješ neku drugu nadu da ne postoji slobodno.
Ja neću provjeravati logove za svakim igračem aktivno jer nemam vremena za to, kada je neko prijavljen provjerim tek tad logove specificno za tog igrača jer gledaj čuda ja gledam prijave.
Dovoljno sam vidio u ovih mjesec dana koliko neki pojedinci itekako vole lagat, i naravno odma nakon bana pojedinih igrača koji već cijele sezone se vrte oko čitovanja odma dolaze žalbe oko false banova. Ubuduće kada se FastMine-uje nemojte biti ofirni.

Ukoliko još uvijek misliš da su “false banovi” posjedujemo office mail gdje se možeš žaliti direktno vlasniku: [email protected]